Państwowe Działania Przeciw Agresji

Widzisz niewłaściwe zachowanie?

Zareaguj, zadzwoń po pomoc!

taśma ostrzegawcza

Sklep z artykułami dla majsterkowiczów

Od jakiegoś czasu prowadzę sklep z narzędziami. Co to znaczy z narzędziami? Ano to, że gdy ktoś czegoś potrzebuje do domu to przychodzi do mnie. Taśmy ostrzegawcze są potrzebne.

Taśmy ostrzegawcze są ważne.

taśma ostrzegawczaJakaś nowa wiertarka? Markowa, czy jakaś tania? Młotek, gwoździe itd. Wszystko u mnie znajdzie, a jeśli nie mam to daje gwarancję na szybką dostawę. Duże miasto niestety wymaga tego ode mnie, żeby to działało jak należy. Skąd pomysł właśnie na taki biznes? Ano od zawsze lubiłem majsterkowanie. Zawsze miałem jakieś tam swoje narzędzia itp. Już nawet jako młody dorosły miałem swoją skrzynkę z potrzebnymi narzędziami. Umiałem ich używać, i lubiłem je mieć. Czułem się jakoś bezpiecznie, tak samo, jak jeździłem na wycieczki, kolonie itp. musiałem mieć jakiś wkrętak przy sobie oraz apteczkę. Taki jakiś dziwny charakter mam. Od jakiegoś też czasu myślałem jaki by tu przyjąć plan na życie. I tak jakoś wyszło, że handluję narzędziami, ale oferuję też usługi. Jakie? A ostrzę noże, brzytwy naprawiam jakieś proste rzeczy, a jak ktoś chce, to przyjadę wymienię żarówkę czy złożę meble. Ale mniejsza o tym. Co mam na swoim wyposażeniu? Ano różne aerozole techniczne, które zawsze się przydają, dodatkowo zawsze mam taśmy montażowe, ale te zawsze mam z najwyższej półki, żeby to działało tak, jak się należy. Po za tym mam jeszcze różne taśmy ostrzegawcze. Oczywiście, najwięcej zawsze czerwonej, ale mam i żółtą. Zależy do czego. Jednak jak wiadomo ma różne zastosowania taka taśma. Po za tym mam jeszcze farby i lakiery w sprayu, które też schodzą jak świeże bułeczki. Oczywiście kupują je też młodzi ludzie, którzy chcą wymalować ściany lub garaże. Jednak mnie to akurat nie może interesować. Nie mam klauzuli sumienia. A nawet jakbym miał to i tak bym sprzedawał, ponieważ nie mam nic przeciw ich sposobowi przedstawiania siebie.

Tym bardziej, jeśli ich działa to coś więcej niż obraźliwe napisy na murach, a są tacy, którzy naprawdę potrafią zrobić dzieło sztuki za pomocą sprayu, więc czemu nie pozwalać takim ludziom na wykonywanie tego co lubią? Taśmy ostrzegawcze są potrzebne.