Państwowe Działania Przeciw Agresji

Widzisz niewłaściwe zachowanie?

Zareaguj, zadzwoń po pomoc!

Barwy siedzisk stadionowych

Każdy kibic zdaje sobie sprawę z faktu, iż każdy klub sportowy posiada swoje barwy. To właśnie nimi maluje się wiele atrybutów klubowych. Często umieszcza się je również na siedziskach stadionu. Z lotu ptaka doskonale widać bowiem kolorowe napisy, czy też flagi klubowe. Jest to obecnie dość powszechna praktyka klubów sportowych.

Jakie kolory ma siedzisko stadionowe ?

siedziska stadionoweAby dobrze odwzorować barwy klubu sportowego na siedziskach stadionu, należy przygotować odpowiedni plan. Z tym planem możemy udać się do wykonawcy, który stwierdzi ile siedzisk i na jaki kolor należy pomalować. Jest to bardzo ważne, bo liczba siedzisk w danym kolorze musi się zgadzać. Wszystkie pomalowane siedziska stadionowe muszą zostać odpowiednio usytuowane na trybunie, a dopiero po wstępnej ocenie poprawności wykonania zadania, można przystąpić do ich montażu. Siedziska stadionowe wykonywane są zazwyczaj z różnego typu tworzyw sztucznych, a więc nie ma najmniejszego problemu z ich malowaniem na dowolny kolor. Kolor oczywiście podyktowany jest barwami klubu, jedynie nazwę klubu zazwyczaj maluje się na biało, by odróżniała się na tle otaczających napis siedzisk. Z pewnością powyższe działania podnoszą walory wizualne stadionu. Nawet osoby niezwiązane z tematyką piłki nożnej doskonale zdadzą sobie sprawę z faktu, jaka drużyna rozgrywa swoje mecze na danym obiekcie. 

Aby zmotywować kibiców do przychodzenia na stadion, klub stara się, aby jego obiekt przyciągał kibiców swoim wyglądem. Jest to możliwe dzięki umieszczaniu barw klubowych w wielu miejscach. Wpłynie to również na wzrost sprzedaży szalików z barwami klubowymi oraz innych gadżetów klubowych. Kolorowe krzesełka klubu widoczne będą również na wszystkich widokówkach ze zdjęciem stadionu wykonanym z lotu paka.