Państwowe Działania Przeciw Agresji

Widzisz niewłaściwe zachowanie?

Zareaguj, zadzwoń po pomoc!

Opony

Gdzie oddać zużyte opony?

Gdy prowadzimy zakład wulkanizacyjny i zastanawiamy nad tym co robić z wymienianymi oponami naszych klientów to warto bardzo dokładnie zastanowić się nad nawiązaniem stałej współpracy ze specjalistyczną firmą jaka zajmuje się ich odbieraniem. Pozwoli to mieć nam pewność, że wszystkie stare opony z naszego zakładu zostaną odpowiednio zutylizowane.

Oddawanie opon, czyli fachowe wsparcie

OponyPo zdecydowaniu się na takie rozwiązanie warto poświęcić nieco większą ilość czasu na wybranie firmy jaka się tym zajmuje tak aby wszystko zostało jak najlepiej dopasowane do wszystkich naszych potrzeb. Po skontaktowaniu się z wybraną z nich jej pracownik umówi się z nami na spotkanie podczas jakiego ustalimy wszystkie warunki współpracy. Taka osoba zapyta nas o to jaka ilość opon będzie do odbierania oraz jak często powinno być to robione. Na podstawie tych informacji zostanie przygotowana dla nas specjalna oferta zawierająca wszystkie informacje jakie pozwolą na to abyśmy wiedzieli jak ma wyglądać taka właśnie oferta. Po jej zaakceptowaniu podpiszemy specjalną umowę jaka będzie zawierać wszystkie warunki takiej współpracy. Dzięki wszystkim tym aspektom będziemy wiedzieć, iż wszystkie opony wymieniane u nas trafią w odpowiednie miejsce w celu ich utylizacji. Koszt takiego wsparcia będzie zależny od tego jaka będzie ilość takich opon oraz jak często będą odbierane.

Skorzystanie z takiego rozwiązania wymaga zwracania dużej uwagi na wiele aspektów od jakich zależne będzie to czy uda nam się wszystko to dopasować. Przy każdym odbiorze otrzymamy specjalny dokument jaki potwierdzi, że wszystko jest robione zgodnie z przepisami prawa.