Państwowe Działania Przeciw Agresji

Widzisz niewłaściwe zachowanie?

Zareaguj, zadzwoń po pomoc!

Czym są folie PPF?

Posiadanie drogiego samochodu to nie tylko luksus i prestiż, ale też konieczność odpowiedniej ochrony jego powłoki zewnętrznej. W sytuacji, gdy nasz lakier ma nietypowy kolor oraz strukturę, musimy szczególnie chronić go przed porysowaniem oraz uszkodzeniami. Szybkimi pojazdami często jeździmy na tworze, gdzie nawet małe kamyki poderwane od nawierzchni mogą być niebezpieczne.

Zastosowanie folii ochronnych na samochodach

folie ppf ruda śląskaSkutecznym sposobem na ochronę może być zastosowanie nowoczesnych folii ochronnych. Co je wyróżnia na tle zwykłych folii samochodowych? Przede wszystkim są ekstremalnie cienkie, tak, że ich nie widać. Poliuretanowa powłoka ma zaledwie około stu siedemdziesięciu mikronów, przez co można dzięki niej ochronić lakier, ale jednocześnie nie zmienia się wyglądu auta. Po aplikacji takiej folii przez odpowiedniego specjalistę, nikt nie zauważy różnicy. Do aplikowania folii tego typu potrzeba dużych zdolności manualnych, dlatego warto wybierać sprawdzonych fachowców. Wiele osób decyduje się na takie rozwiązanie jak folie PPF Ruda Śląska to miejsce, w którym można znaleźć specjalistów zdolnych ją nakleić. Żadne rysy ani uszkodzenia, które mogą powstać podczas jazdy na naszym samochodzie, nie będą dla nas przeszkodą. Przy okazji możemy też poprawić wygląd naszego pojazdu, decydując się na takie kroki, jak chociażby przyciemnienie lamp lub zmiana koloru niektórych elementów.

Sprawnie przeprowadzone oklejanie samochodu folią poliuretanową będzie w stanie pomóc nam w takich kwestiach, jak na przykład efektywne zabezpieczenie lakieru. Jego stan podczas sprzedaży będzie dla nas dodatkowym atutem, gdy uznamy, że czas zmienić auto na nowsze, gdyż to się nam znudziło. Będziemy w stanie efektywnie sprzedać samochód z ładnym i zadbanym lakierem.