Państwowe Działania Przeciw Agresji

Widzisz niewłaściwe zachowanie?

Zareaguj, zadzwoń po pomoc!

Firma windykacyjna sprawnie odzyskała dług

Ja to zawsze potrafiłem dogadać się z każdym kontrahentem. Jak ktoś nie miał kasy to odraczałem mu płatność, ponieważ wiedziałem jak to jest mieć przestój. Jeden z moich kontrahentów coraz częściej spóźniał się z płatnościami aż w końcu całkowicie przestał płacić.

Odzyskanie długu od uciążliwego kontrahenta

sprawna windykacja długów - warszawaNie potrafiłem sobie sam poradzić z tym problemem a klient nie odbierał ode mnie telefonów. Jak do niego jechałem to także nie udało mi się go nigdy zastać. Byłem w kropce i prawie darowałem mu dług mimo, iż było to dużo pieniędzy. Na oczy pomógł mi przejrzeć sąsiad. Przekonał mnie, że nie ma co darować takiej dużej sumy i polecił kontakt z firmą windykacyjną. Wykonywana przez nich była sprawna windykacja długów – warszawa co potwierdzało wielu klientów, którzy korzystali z ich usług. Pojechałem więc do tej firmy, ażeby dowiedzieć się jakie są warunki współpracy. Zadeklarowali odzyskać wszystkie pieniądze za niewielki procent i podpisaliśmy umowę współpracy. Moją sprawą zajmował się windykator, który posiadał wieloletnie doświadczenie i cały czas był ze mną w stałym kontakcie. Na bieżąco byłem informowany o wszystkich postępach w sprawie i już po dwóch tygodniach udało się odzyskać połowę długu. Tak wysokiej skuteczności się nie spodziewałem i byłem szczęśliwy, że ta ciążąca mi od dawna sprawa skierowana została na właściwe tory. Rzeczywiście działali sprawnie i co najważniejsze bardzo skutecznie. Po miesiącu odzyskałem wszystkie pieniądze od mojego dłużnika, który mnie unikał.

Z tym kontrahentem już więcej nie współpracowałem, ponieważ nie chciałem ryzykować, że będzie niewypłacalny. Jak pojawiały się jakiekolwiek problemy z dłużnikami to zawsze kontaktowałem się z tą samą firmą windykacyjną, która zawsze mi pomogła.