Państwowe Działania Przeciw Agresji

Widzisz niewłaściwe zachowanie?

Zareaguj, zadzwoń po pomoc!

Obóz językowy Malta

Ile kosztuje kurs językowy?

Chcąc nauczyć się dobrze języka angielskiego musimy przede wszystkim się do tego przyłożyć. Kupno książki z zamiarem nauki to nie wszystko, musimy mieć chęci i cały czas uczyć się. W ciągu roku szkolnego lekcje w szkole zwykle nie wystarczają, dlatego warto brać korepetycje czy też uczyć się dodatkowo za pomocą fiszek, książek, programów komputerowych a nawet oglądaniu filmów po angielsku w wersji z napisami.

Ceny kursów językowych są różne

Obóz językowy MaltaWakacje nie powinny być przerwą od nauki języka, języka uczymy się najlepiej jeśli mamy z nim kontakt. Dlatego też wśród młodych osób tak popularne są obozy językowe Malta za granicą. W ciągu dwóch lub trzech tygodni obcowania z żywym językiem, rozmawiania tylko i wyłącznie w języku angielskim wymusza się szybszą i trwalszą naukę. Takie wyjazdy językowe to nie tylko możliwość nauki to także możliwość zwiedzenia obcego kraju, poznawanie innych zwyczajów i zachowania. Taki wyjazd może również znacznie podwyższyć nasz status w grupie rówieśników. Obozy językowe do tanich nie należą, za obóz językowy w Londynie ceny wahają się od 2000zł do nawet 5000zł za dwa tygodnie obozu. Oczywiście podobny obóz ale realizowany w Polsce jest o wiele tańszy i kosztuje około 1500zł za dwa tygodnie nauki połączonej ze zwiedzaniem. Oczywiście aby uczyć się języka angielskiego nie musimy jechać do Londynu, w języku angielskim rozmawia się w całej Anglii i Irlandii, bardzo popularne są obozy i kursy na Malcie, rzadziej ze względu na cenę popularne są Stany Zjednoczone Ameryki. Ale w język angielski jest językiem urzędowym również w Australii, RPA, Nowej Zelandii oraz Kanadzie i kilku krajach afrykańskich. Jednak w Polsce jedynie dostępne obozy językowe to te w Anglii, Stanach Zjednoczonych oraz na Malcie. Podobnie sprawa ma się jeśli chodzi o kursy językowe za granicą, realizowane są również tylko w tych trzech wcześniej wymienionych krajach.

Również można wybrać okres nauki – tydzień lub dwa a cena za dwa tygodnie waha się od 3000zł do nawet 5000zł. Kurs również można połączyć ze zwiedzaniem lub też wypoczynkiem.