Państwowe Działania Przeciw Agresji

Widzisz niewłaściwe zachowanie?

Zareaguj, zadzwoń po pomoc!

Kupno pościeli w formie prezentu dla dziecka

 

Mój syn to ogromny fan piłki nożnej. Najbardziej lubi on drużynę FC Barcelona, i gdyby tylko mógł, sam siebie pomalowałby w barwy swojego klubu. Ponieważ jest to niemożliwe, stara się mieć w tych barwach wszystko co możliwe. Ostatnio były jego urodziny – wiedziałem, że prezent mu się spodoba.

Pościel z barwami ulubionej drużyny – niespodzianka urodzinowa

pościel fc barcelona najwyższej jakościZamówiłem to już na długo wcześniej, by nie było sytuacji w której dostawa nie zdąży na czas. Syn był przekonany, że nie uda mi się go zaskoczyć w żaden sposób – w końcu miał już plecak, plakaty, zeszyty a nawet piórnik w barwach swojego ulubionego klubu piłkarskiego. Ja jednak miałem asa w rękawie – wiedziałem, że spodoba mu się specjalna pościel. Sam najpierw sprawdziłem wszystko, co się jej tyczyło. Była to pościel FC Barcelona najwyższej jakości, co wcale nie oznaczało, że była droga. Sam byłem w szoku widząc, jak niskie mają tam ceny – gdybym o tym wiedział, już dawno temu zrobiłbym tę przyjemność swojemu synowi. Czym bliżej byliśmy daty urodzin, tym bardziej nie mogłem się doczekać jego miny gdy odpakuje prezent. Każdego dnia nakręcałem go coraz bardziej mówiąc, że dostanie coś niezwykłego i wspaniałego, że się w życiu nie domyśli co to może być, i że już jest schowane w domu. Szukał, ale nie udało mu się tego znaleźć. W dniu urodzin ubrałem jego kołdrę i poduszki w pościel z barwami FC Barcelony. Gdy wrócił ze szkoły usłyszałem krzyk radości siedząc w innym pokoju. Przybiegł do mnie i przytulił mnie mocno jak nigdy. Wiedziałem, że mu się spodoba.

Syn żył nową pościelą przez kolejnych kilka dni. Zaprosił nawet swoich kolegów z klasy by pokazać im co dostał na urodziny. Słyszałem przez drzwi jak jego koledzy mówili, że zazdroszczą mu takiego taty. No cóż – wychodzi na to, że umiem dogodzić swoim dzieciom.