Państwowe Działania Przeciw Agresji

Widzisz niewłaściwe zachowanie?

Zareaguj, zadzwoń po pomoc!

Pierścionki wytwarzane z tytanu

Wydawać by się mogło, iż tradycja nakazuje posiadanie złotych obrączek ślubnych. Mimo to poprzez rozwój przemysłu jubilerskiego oraz nowe trendy coraz częściej decydujemy się na inne tworzywa albo o wiele bardziej zdobne obrączki. Jedną z ciekawszych opcji dostępnych dla większości są pierścionki wykonane z tytanu.

Tytanowa biżuteria ślubna

pierścionki tytanowe na zaręczynyDla wielu z nas ślub jest ogromnym wydatkiem, a same obrączki, mimo iż najważniejsze, nie są najmniejszym kosztem. Dlatego ciekawą opcją w zamian za złoto czy srebro mogą być pierścionki tytanowe na zaręczyny czy ślub. Dlaczego tytan? Warto zacząć od kosztów, ponieważ są one kilkukrotnie niższe niż przy złocie, a nawet srebrze. Kolejnym aspektem jest ich wytrzymałość. Niezwykle trudno jest je zarysować, najczęściej zostają w niezmienionej formie. W związku z tym aspektem bardzo często osoby wykonujące kłopotliwe zawody wybierają tytan, ponieważ mają gwarancję wytrzymania metalu czy to w środowisku chemicznym, czy od uszkodzeń fizycznych. Warto jednak przed zakupem tytanowej biżuterii zwrócić uwagę na fakt, iż mimo możliwości wykonania pięknych zdobień na tytanie nie będziemy mogli zdecydować się na inny odcień niż szarości czy niemalże czerń. To typowe dla tytanu. Mimo to dodaje to uroku i ekskluzywnego wyglądu, ponieważ to obrączki stonowane i nie błyszczące. Mogą spodobać się szczególnie panom, którzy nie przepadają za błyskiem złota bądź srebra.

Jeżeli myślimy o zakupie obrączek ślubnych w dobrej cenie to te wykonane z tytanu mogą być rewelacyjnym wyborem. Są eleganckie, niebanalne i niezwykle wytrzymałe, przez co sprawią się nawet najbardziej wybrednym osobom. Zwrócić również należy uwagę na ich kolor, ponieważ odcienie szarości i czerni dodają tytanowej biżuterii charakteru i są oryginalne.