Państwowe Działania Przeciw Agresji

Widzisz niewłaściwe zachowanie?

Zareaguj, zadzwoń po pomoc!

Pojemna i wytrzymała biała komoda

 

Raz na jakiś czas warto zmienić wystrój swojego pokoju, nawet jeśli ten mimo wszystko wciąż pięknie się prezentuje. Przebywając codziennie w takim samym otoczeniu, w końcu przywykniemy do jego wyglądu, a nawet może nam o z czasem zbrzydnąć, a tanie meble i nowy kolor ścian potrafią zdziałać prawdziwe cuda.

Przepiękna biała komoda

białe komodyPo niespełna półtorej roku stwierdziłam, że wystrój mojego pokoju całkowicie mi się znudził. Poprzednim razem malowałam jedynie ściany na nowy kolor, jednak meble dalej miałam te same i to one w głównej mierze sprawiały, że pokój był dla mnie nudny. Wyrzuciłam zatem stare meble i na samym początku postanowiłam odmalować ściany. Tym razem postawiłam na jasny odcień koloru fioletowego, aby wpuścić do pokoju nieco wiosny i nadać mu dziewczęcego wdzięku. Szukając natomiast w internecie nowych mebli trafiłam na sklep sprzedający białe komody. Z początku chciałam mieć meble w kolorze jasnego brązu, jednak te komody spodobały mi się tak bardzo, że uznałam, iż tym razem postawię na całkowicie białe meble. Co ciekawe, komody wydawały się niesłychanie pojemne, a jednocześnie ich cena była bardzo niska. Kiedy meble dotarły do mojego mieszkania, a ja poskładałam je sprawnie w całość okazało się, że komody są na tyle wytrzymałe, aby jedna z nich mogła udźwignąć ciężar mojego wielkiego telewizora! W dodatku zmieściłam w nich wszystkie swoje ciuchy, dzięki czemu nie musiałam już dodatkowo dokupywać wielkich szaf, które jak wiadomo, lubią zajmować bardzo dużo miejsca.

Dodatkowo komoda przez wzgląd na to, że jest bardziej szersza, aniżeli dłuższa może okazać się naprawdę wielofunkcyjna. Oprócz tego, że zmieściłam w obu zakupionych przeze mnie komodach całą garderobę, a na jednej z nich stanął telewizor, zyskałam dodatkowego miejsca na drugiej komodzie, gdzie mogłam postawić swoje ukochane figurki słodkich kotków. Zdecydowanie polecam zakup komody każdemu, kto ceni sobie funkcjonalność, wygląd i przestrzeń!