Państwowe Działania Przeciw Agresji

Widzisz niewłaściwe zachowanie?

Zareaguj, zadzwoń po pomoc!

dom

Projekt budowlany dom jednorodzinny

Kiedy wreszcie podejmujemy decyzję o budowie naszego wymarzonego domu zastanawiamy się nad wieloma rzeczami, ale nie nad sąsiadami. Projekt budowlany musi być porządny.

Projekt budowlanyto podstawa.

domPrzecież oni nam przeszkadzają tylko w blokach, kiedy to notorycznie używają wiertarki i młotka o siódmej rano, urządzają przyjęcia, które nie kończą się w godzinach ciszy nocnej, a na klatce schodowej zostawiają brud i śmieci. Kiedy nareszcie nasz projekt budowlany dom jednorodzinny będzie gotowe wszystkie te utrapienia znikną jak ręką odjął. Gdyby to było tylko takie proste…Sąsiedzi bywają wszędzie różni. Nie możemy założyć, że na wsi czy na przedmieściach miast mieszkają tylko wielbiciele spokój i ciszy. Rodzice może to cenili, ale dzieci nie muszą. Może sąsiedzi lubią ciszę, ale od czasu od czasu urządzają spektakularne imprezy. Nowoczesne domy parterowe podobnie jak blokowiska są zamieszkiwane przez cały przekrój ludzi. Małe dzieci zawsze hałasują, zawsze znajdzie się uciążliwy sąsiad, który lubi słuchać muzyki pieląc grządki w ogrodzie. Poza tym, koszenie trawy jest bardzo głośne, a na ulicy często nie ma miejsc do parkowania, więc jeśli sąsiad ma gości, to parkuje przed nasza bramą i uniemożliwia nam wyjazd. Nowoczesne domy z płaskim dachem może i wyglądają ładnie i przyjemnie, ale to nie znaczy, że ich mieszkańcy też tacy są. Oczywiście, jeśli mieszkamy w domu to o wiele mniej dźwięków do nas dociera. Za ściana nikt nam nie stuku, puka i wierci, nie tupie butami na schodach, ani nie prowadzi rozmów przez komórkę na klatce schodowej. Jest to niewątpliwie komfortowe. Dochodzą nam jednak nowe hałasy, takie jak wspomniane koszenie trawy, dzieci bawiące się na podwórku i w basenie, imprezy z grillem na świeżym powietrzu, wycinanie drzewek, układanie kostki brukowej na podjeździe, śmieciarki i szambiarki podjeżdżające pod samą bramę.

Nawet zasłanianie rolet zewnętrznych domu jednorodzinnego czasem słychać za płotem, jeśli mamy nowoczesne domu na wąską działkę, które znajdują się blisko granicy z działką sąsiada. Nie zakładajmy więc błędnie, że poza miastem panuje tylko cisza i spokój. Jest za pewnie pod tym względem dużo lepiej, ale nie przeceniajmy mieszkania na przedmieściach. Wszystko ma swoje dobre i złe strony, o których musimy pamiętać.

Odwiedź także: https://wytworniapp.com/