Państwowe Działania Przeciw Agresji

Widzisz niewłaściwe zachowanie?

Zareaguj, zadzwoń po pomoc!

regały wspornikowe

Regały wspornikowe – sieć tajemniczych korytarzy

Magazynier to zawód jak każdy inny. Praca magazyniera bardzo często zaczyna się o godzinie 6 rano i często trwa do 14, czasami zostaje się po godzinach lub żeby zdać raport zmianie popołudniowej. Praca na magazynie zaczyna się jak w każdej innej branży, czyli od zaparzenia kawy, która ląduje zaraz na stole warsztatowym, który służy nam za biurko.

regały wspornikoweW wielu magazynach to właśnie stoły warsztatowe służą jako biurko do pracy, na którym przyjmujemy zamówienia i przygotowujemy wysyłkę. Około 7 rano najczęściej trzeba przygotować towary do wysyłki. Więc wsiadamy do wózka widłowego i wykonujemy slalom między regałami magazynowymi.
Regały magazynowe to wdzięczne meble i chyba naprawdę ktoś je tak ustawia, żeby tworzyły sieć poplątanych korytarzy. Jak już znajdziemy regały paletowe z których możemy rozładować przy pomocy wózka, to przygotowujemy je do wysyłki. Naszą następną czynnością jest rozładunek regałów półkowych. Regały półkowe może czytelników kojarzyć chociażby ze sklepów w których bardzo często pełnią one rolę regałów. Kiedy już zajmiemy się rozładunkiem powyższych regałów, należy się udać na zaplecze gdzie najczęściej są regały wspornikowe na których są towary rzadziej wykorzystywane typu rury, płyty, pręty.

I tak po rozładunku już kompletnie wszystkiego pozostaje nam czekać na kuriera, któremu załadujemy na samochód przygotowane przez Nas paczki, które trafia do klientów. Nam już tylko pozostaje posprzątać magazyn i czekać na fajrant.