Państwowe Działania Przeciw Agresji

Widzisz niewłaściwe zachowanie?

Zareaguj, zadzwoń po pomoc!

Róże rodzaje i style mebli kuchennych

Styl angielski preferuje zdobione meble, najczęściej frezowane. Przeszklone fronty szafek, dużo szuflad, półek i brak prześwitów to najbardziej charakterystyczne cechy kuchni angielskiej. W kuchni angielskiej nie powinno brakować ceramiki i porcelany, najlepiej z różanym motywem.

Wymarzone meble  w stylu angielskim

angielskie kuchnie na wymiar w tychachUrządzam kuchnię w nowo wybudowanym domu. Jestem miłośniczką stylu angielskiego. Wyróżnia go zamiłowanie do elegancji, luksusu, wysokiej jakości materiałów i obecność licznych wzorów oraz faktur. Królują tutaj stylizowane meble, motywy kwiatowe na ścianach i tkaninach, a przede wszystkim atmosfera domowego ciepła i przytulności. Przeglądając katalogi z interesowały mnie tylko angielskie kuchnie na wymiar w tychach znalazłam sklep, który wykonywał je w tym stylu. Pojechał do Tych zamówić wymarzone meble do swojej kuchni. W kuchni na styl angielski dominują wzory z kwiatkami, paskami, czy kwadratami. Cechuje ją duża ilość światła, oraz jasne drewniane meble kuchenne. Meble wykonano dla mnie w ciągu miesiąca. Byłam bardzo szczęśliwa, że moja angielska kuchnia będzie wkrótce gotowa. W ciągu kuchennym  wykonano szuflady i specjalne szafki do przechowywania butelek z winem. Kuchnia posiadała fronty i elementy ozdobne z masywu olchy, elementy konstrukcyjne oraz półki były z płyty stolarskiej.Kuchnia była przecudna, po prostu piękna. Byłam bardzo szczęśliwa i usatysfakcjonowana. Polecam wszystkim kuchnie na wymiar w najpiękniejszym angielskim stylu.

Kuchnia w stylu angielskim wyróżnia się niezwykłym ciepłem, sielskim klimatem i zdobieniami, które są bardzo wyraziste i jednocześnie delikatne. Moim zdaniem to najpiękniejszy styl na świecie. Styl ten kojarzymy najbardziej z kwiatowymi deseniami oraz pastelowymi kolorami.