Państwowe Działania Przeciw Agresji

Widzisz niewłaściwe zachowanie?

Zareaguj, zadzwoń po pomoc!

nadruk na cd

Słaby nadruk na płytach cd

Każdego roku wysyłam moje dzieci na obozy, aby mogły poznawać nowych ludzi i uczyć się samodzielności. Takie wyjazdy uczą ich jak odnaleźć się w grupie i rozmawiać z rówieśnikami, których widzą pierwszy raz.

Nadruk na cd nie musi być drogi

nadruk na cdDzięki temu są bardziej otwarte i lepiej poradzą sobie w dorosłym życiu. Oczywiście za każdym razem staram się zmienić im miejsce i organizatora, aby miały porównanie.Pewnego roku wysłałem ich na naprawdę dobru obóz. Dzieciaki były z niego bardzo zadowolone i pierwszy raz powiedziały, że chcą w przyszłym roku pojechać na ten sam. Był bowiem świetnie zorganizowany, była tam profesjonalna kadra i niezwykle smaczne jedzenie. Kiedy więc je odbierałem od razu zauważyłem, że najchętniej wcale nie wracałyby do domu i zostały tam jeszcze na jakiś czas. Jednak znalazłem jedną rzecz, która mi się nie spodobała i popsuła trochę moje wrażenie o tym przedsiębiorstwie. Jeżeli bowiem ktoś organizuje obozy i kolonie na tak wysokim poziomie i dba o swoich klientów, to powinien również zadbać o porządnie nadruki na DVD. Bardzo się zdziwiłem kiedy moje dzieciaki dostały zwykłe płyty, w papierowych opakowaniach, które były nijak ozdobione. Taki prezent wyglądał biednie i pewnie łatwo będzie go zgubić w domu pomiędzy innymi płytami. Przecież pudełka cd i nadruk na cd lub DVD nie są wcale takie drogie. Jeżeli więc stać ich na zorganizowanie tak wspaniałych atrakcji i jedzenia, wydatek rzędu kilkudziesięciu złotych tez nie powinien być problemów. Mogliby to nawet wliczyć w koszt całego wypoczynku, wtedy z pewnością zyskaliby sobie więcej stałych klientów.

Dobre nadruki na płytach pamiątkowych z wakacji zawsze robią duże wrażenie na rodzicach, którzy mogą się nimi pochwalić reszcie rodziny i znajomym. Nie wykonanie ich jest więc jak strzelenie sobie samemu w stopę i zaprzepaszczenie części swojej bardzo dobrej pracy.