Słaby nadruk na płytach cd

Każdego roku wysyłam moje dzieci na obozy, aby mogły poznawać nowych ludzi i uczyć się samodzielności. Takie wyjazdy uczą ich jak odnaleźć się w grupie i rozmawiać z rówieśnikami, których widzą pierwszy raz.

Nadruk na cd nie musi być drogi

nadruk na cdDzięki temu są bardziej otwarte i lepiej poradzą sobie w dorosłym życiu. Oczywiście za każdym razem staram się zmienić im miejsce i organizatora, aby miały porównanie.Pewnego roku wysłałem ich na naprawdę dobru obóz. Dzieciaki były z niego bardzo zadowolone i pierwszy raz powiedziały, że chcą w przyszłym roku pojechać na ten sam. Był bowiem świetnie zorganizowany, była tam profesjonalna kadra i niezwykle smaczne jedzenie. Kiedy więc je odbierałem od razu zauważyłem, że najchętniej wcale nie wracałyby do domu i zostały tam jeszcze na jakiś czas. Jednak znalazłem jedną rzecz, która mi się nie spodobała i popsuła trochę moje wrażenie o tym przedsiębiorstwie. Jeżeli bowiem ktoś organizuje obozy i kolonie na tak wysokim poziomie i dba o swoich klientów, to powinien również zadbać o porządnie nadruki na DVD. Bardzo się zdziwiłem kiedy moje dzieciaki dostały zwykłe płyty, w papierowych opakowaniach, które były nijak ozdobione. Taki prezent wyglądał biednie i pewnie łatwo będzie go zgubić w domu pomiędzy innymi płytami. Przecież pudełka cd i nadruk na cd lub DVD nie są wcale takie drogie. Jeżeli więc stać ich na zorganizowanie tak wspaniałych atrakcji i jedzenia, wydatek rzędu kilkudziesięciu złotych tez nie powinien być problemów. Mogliby to nawet wliczyć w koszt całego wypoczynku, wtedy z pewnością zyskaliby sobie więcej stałych klientów.

Dobre nadruki na płytach pamiątkowych z wakacji zawsze robią duże wrażenie na rodzicach, którzy mogą się nimi pochwalić reszcie rodziny i znajomym. Nie wykonanie ich jest więc jak strzelenie sobie samemu w stopę i zaprzepaszczenie części swojej bardzo dobrej pracy.