Państwowe Działania Przeciw Agresji

Widzisz niewłaściwe zachowanie?

Zareaguj, zadzwoń po pomoc!

balony do modelowania

Czy modelowane balony używa się tylko przy pracy z dziećmi?

Stereotypowo dmuchane balony kojarzą się wyłącznie z małymi dziećmi. Mówi się, że tylko one się nimi zachwycają, a dla osób dorosłych są absolutnie bez znaczenia. Mimo to, wykorzystanie balonów na rynku daje zupełnie inne spojrzenie na tę sprawę.

Gdzie wykorzystuje się najwięcej balonów do modelowania?

balony do modelowaniaOkazuje się, że balony oprócz zabaw dla dzieci wykorzystuje się równie często na eventach dla osób dorosłych. Przykładowowesele – sala na której ma miejsce impreza jest zazwyczaj bogato ozdobiona w balony. Odchodzi się już od klasycznych białych, a coraz częściej kupuje się czerwone, specjalnie wcześniej wymodelowane w kształt serca balony albo zakupuje się podłużne balony do modelowania i to z nich tworzy się takie kształty. Są one najpiękniejszą ozdobą sali weselnej. Takie ozdoby wykorzystuje się również na sesjach zdjęciowych – zazwyczaj narzeczeńskich, ślubnych lub „brzuszkowych”. Wymodelowane balonowe serca wprowadzają do sesji romantyczny, swobodny klimat i dają bardzo ładny efekt. Balony do modelowania są również bardzo często wykorzystywane przez firmy. Wiele sklepów lubi dziękować swoim klientom za przybycie do ich sklepów – wykorzystują w tym celu różne gadżety, które rozdają przy różnych okazjach, na przykład urodzinach sklepu. Wśród tych gadżetów można spotkać na przykład modelowane balony, zazwyczaj w kształcie kwiatka.

Wykorzystywanie modelowanych balonów jest bardzo szerokie i można je spotkać w wielu, różnych miejscach. Kojarzenie ich wyłącznie z dziećmi to banalny stereotyp, który ma bardzo niewiele wspólnego z prawdą. 

Więcej: balony do modelowania