Państwowe Działania Przeciw Agresji

Widzisz niewłaściwe zachowanie?

Zareaguj, zadzwoń po pomoc!

Efekt tafli lodu na paznokciach

 

Na co dzień przykładam dużą wagę do tego jak się prezentuje. Dokładnie planuje co na siebie włożę i staram się nie zapominać o żadnym z elementów mojej codziennej stylizacji. Kilka dni temu, w mojej ulubionej drogerii znalazłam nowość, która bardzo przypadła do mojego gustu.

Lakiery do paznokci typu ICE

lakier do paznokci iceMoje stylizacje są dopracowane pod każdym możliwym względem. Od makijażu po rodzaj butów, które włożę na siebie danego dna. Podobnie jak wszystko – planuje na jaki kolor pomaluje paznokcie, tak aby zawsze wyglądać oszałamiająco. Robiąc drobne zakupy w pobliskiej drogerii moim oczom ukazała się nowość – lakier do paznokci ice. Nie mogłam się powstrzymać, zakupiłam buteleczkę bordowego, czerwonego oraz granatowego specyfiku. Wiedziałam na pewno, że kupuje dobry produkt, jeszcze nigdy nie zawiodłam się na asortymencie dostępnym w tamtej drogerii. Pomocna ekspedientka, zawsze gotowa udzielić pomocy wszystkim klientom sklepu, pochwaliła mój wybór. Dowiedziałam się, że lakier ice sprawia, że paznokcie pięknie błyszczą, a efekt końcowy najlepiej porównać do lśnienia czystej tafli lodu. Zadowolona z nowego nabytku jeszcze tego samego dnia zaaplikowałam lakier na paznokcie. Nie zawiodłam się w żadnym stopniu. Wyglądały zjawiskowo, a barwy przeze mnie wybrane dobrałam do większej części mojej garderoby. Spotkało mnie jeszcze jedno pozytywne zaskoczenie. Lakier okazał się niezwykle wytrzymały, obietnica długotrwałej formuły zamieszczona na opakowaniu została w pełni dotrzymana. Pierwsze odpryski zauważyłam dopiero po kilku dniach.

Ciesze się, że miałam okazję odkryć nowy rodzaj lakierów. Na pewno będę z nich korzystała jeszcze wiele razy. Paleta kolorów ice to bogaty wachlarz pełen najróżniejszych barw w jeszcze większej ilości odcieni.