Państwowe Działania Przeciw Agresji

Widzisz niewłaściwe zachowanie?

Zareaguj, zadzwoń po pomoc!

Idealna pościel dla niemowlaka

 

Moja pierwsza ciąża była szczęśliwym, aczkolwiek niełatwym okresem w moim życiu. Szczególnie jeżeli chodzi o pierwszy trymestr – nudności i rozdrażnienie towarzyszyły mi praktycznie każdego dnia. Kiedy w końcu poczułam się już w dobrze i jedynym problemem był ogromny brzuch ograniczający ruchy, zdecydowałam się zorganizować babyshower. Dzięki temu weszłam w posiadanie naprawdę fajnych rzeczy dla niemowląt.

Przydatne gadżety dla niemowląt

pościel do łóżeczka dla niemowlątNa babyshower zaprosiłam wszystkie swoje przyjaciółki. Stanęły na wysokości zadania i uczyniły ten dzień wyjątkowym. Moja przyszła córeczka dostała też naprawdę wiele wspaniałych prezentów. Wszystkie tuż po porodzie bardzo ułatwiło mi życie. Sama nie pomyślałabym by kupić gadżety takie jak elektroniczna niania, przedłużacz do body czy smoczek z termometrem. Jednym z prezentów, który spodobał mi się najbardziej była piękna, jasnoszara pościel do łóżeczka dla niemowląt. Nie dosyć, że podobała mi się jeżeli chodzi o jej wygląd (na tym jasnym szarym materiale wyszyte były urocze malutkie misie), to jeszcze pościel ta była bardzo ciepła i miękka w dotyku, a jednocześnie dość lekka. Byłam więc pewna, że moja córka czuje się w pod nią komfortowo. Do tego, pościel, którą dostałam pasowała też do wózka mojej ukochanej córeczki. Dzięki temu ta niepozorna pościel bardzo przydała się podczas spacerów w zimniejsze dni, kiedy zwykły kocyk już nie wystarczał.

Choć początkowo nie byłam przekonana do urządzenia babyshower to jestem zadowolona, że jednak się zdecydowałam. Mogłam spotkać się z przyjaciółkami i w końcu trochę się rozerwać. No i te prezenty, które bardzo mi się przydały i naprawdę wykorzystywałam je przez długi czas po urodzeniu córeczki. Oczywiście pościel do łóżeczka była najfajniejsza…