Państwowe Działania Przeciw Agresji

Widzisz niewłaściwe zachowanie?

Zareaguj, zadzwoń po pomoc!

Koleżanka wynajmuje architekta wnętrz

Moja koleżanka kupiła sobie jakiś czas temu ładne mieszkanie. Mieszkanie to jest bardzo duże. Nawet nie chciałam wiedzieć ile koleżanka zapłaciła za to mieszkanie. Do tego mieszkanie to znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji.

Bardzo ładnie zaprojektowane mieszkanie koleżanki

architekt wnętrz z pasją ze SzczecinaW sumie to zazdrościłam koleżance, że ma takie duże mieszkanie. Moje mieszkanie jest praktycznie połowę mniejsze. Jeszcze do tego koleżanka wynajęła architekta wnętrz żeby mieć wyjątkowe wnętrze. Jak sama mówi jest to architekt wnętrz z pasją ze Szczecina i jego projekty są wyjątkowe. Spytałam się koleżanki jak wygląda praca takiego architekta. Powiedziała mi, że najpierw rozmawiali o tym co ona lubi jakie kolory jakie style czy może bardziej klasyczne czy nowoczesne. Potem architekt wnętrz przygotował dla koleżanki projekt po jakimś czasie. Jej ten projekt bardzo się spodobał. Powiedziała, że nie sądziła, że będzie miała tak nowoczesne i piękne mieszkanie. I po akceptacji projektu architekt też czuwa nad tym by ten projekt został dobrze wykonany. Także teraz już jest remont w jej mieszkaniu a ja nie mogę doczekać się kiedy je zobaczę. Po jakiś dwóch tygodniach koleżanka zadzwoniła do mnie i zaprosiła mnie do siebie. Byłam podekscytowana bo nigdy nie byłam w mieszkaniu, które było zaprojektowane. Gdy weszłam do mieszkania aż zaparło mi dech. Wszystko wyglądało pięknie. Naprawdę nie spodziewałam się tego. Wnętrze było bardzo nowoczesne a zarazem przytulne.

Mi spodobało się to, że koleżanka ma tyle wolnej przestrzeni. Wszystkie elementy i kolory w tym mieszkaniu do siebie pasują. Mi najbardziej spodobała się chyba kuchnia. Jest to po prostu kuchnia marzeń. Koleżanka powiedziała mi, że kiedyś nie lubiła gotować ale w tej kuchni bardzo chętnie spędza czas.