Państwowe Działania Przeciw Agresji

Widzisz niewłaściwe zachowanie?

Zareaguj, zadzwoń po pomoc!

Koleżanka zajmuje się fotografią ślubną

Moja koleżanka od jakiegoś czasu jest fotografem. To znaczy nie zawsze zajmowała si fotografią. Przez ostanie kilka lat pracowała w dużej korporacji. Jednak stwierdziła, że ta praca nie jest kompletnie dla niej. no nie każdy jednak nadaję się do tego żeby pracować na etacie.

Koleżanka robi zdjęcia ślubne

fotografia ślubna w ŁodziKoleżanka podjęła jak dla mnie naprawdę bardzo śmiałą decyzję o rezygnacji z pracy. Nie miała nawet jeszcze nic upatrzonego jednak stwierdziła, że musi to zrobić. Po prostu od razu zapisała się na profesjonalny kurs fotografowania i oddała się temu bez reszty. Ja nawet nie przypuszczałam, że koleżanka ma taki wielki talent jeśli chodzi o fotografię. Na początek robiła zdjęcia tylko znajomym i umieszczała je na swojej stronie w internecie. I w sumie od tego się zaczęło. Dosyć szybko pojawiły się pierwsze zamówienia na to żeby to właśnie ona zrobiła zdjęcia ślubne. Teraz mogę powiedzieć, że fotografia ślubna w Łodzi jest tak dobra bo właśnie tam pracuje na co dzień koleżanka. W sumie teraz zajmuje się przede wszystkim ślubami i sesjami po ślubie. To zajmuje jej naprawdę sporo czasu. Zresztą ona teraz robi to co kocha. A jej zdjęcia są jak dla mnie naprawdę piękne. Żałuję, że gdy ja wychodziłam za mąż to koleżanka jeszcze wtedy nie robiła zdjęć bo tak bym pewnie miała zupełnie inną pamiątkę z tego jakże ważnego dla mnie dnia. Jednak umówiłam się z koleżanką, że na rocznicę ślubu zrobi mi i mojemu mężowi zdjęcia tak jakby robiła nam ślubne. Po prostu te zdjęcia mają być zrobione w takim właśnie stylu.

Koleżanka zresztą pracuje nie tylko w Łodzi bo czasem ma zamówienia na zrobienie zdjęć ślubnych w całym kraju i wtedy po prostu gdzieś jedzie żeby je zrobić. Jest to jej teraz sposób na życie i w sumie utrzymuje się teraz tylko i wyłącznie z robienia zdjęć.