Koleżanka zajmuje się fotografią ślubną

Moja koleżanka od jakiegoś czasu jest fotografem. To znaczy nie zawsze zajmowała si fotografią. Przez ostanie kilka lat pracowała w dużej korporacji. Jednak stwierdziła, że ta praca nie jest kompletnie dla niej. no nie każdy jednak nadaję się do tego żeby pracować na etacie.

Koleżanka robi zdjęcia ślubne

fotografia ślubna w ŁodziKoleżanka podjęła jak dla mnie naprawdę bardzo śmiałą decyzję o rezygnacji z pracy. Nie miała nawet jeszcze nic upatrzonego jednak stwierdziła, że musi to zrobić. Po prostu od razu zapisała się na profesjonalny kurs fotografowania i oddała się temu bez reszty. Ja nawet nie przypuszczałam, że koleżanka ma taki wielki talent jeśli chodzi o fotografię. Na początek robiła zdjęcia tylko znajomym i umieszczała je na swojej stronie w internecie. I w sumie od tego się zaczęło. Dosyć szybko pojawiły się pierwsze zamówienia na to żeby to właśnie ona zrobiła zdjęcia ślubne. Teraz mogę powiedzieć, że fotografia ślubna w Łodzi jest tak dobra bo właśnie tam pracuje na co dzień koleżanka. W sumie teraz zajmuje się przede wszystkim ślubami i sesjami po ślubie. To zajmuje jej naprawdę sporo czasu. Zresztą ona teraz robi to co kocha. A jej zdjęcia są jak dla mnie naprawdę piękne. Żałuję, że gdy ja wychodziłam za mąż to koleżanka jeszcze wtedy nie robiła zdjęć bo tak bym pewnie miała zupełnie inną pamiątkę z tego jakże ważnego dla mnie dnia. Jednak umówiłam się z koleżanką, że na rocznicę ślubu zrobi mi i mojemu mężowi zdjęcia tak jakby robiła nam ślubne. Po prostu te zdjęcia mają być zrobione w takim właśnie stylu.

Koleżanka zresztą pracuje nie tylko w Łodzi bo czasem ma zamówienia na zrobienie zdjęć ślubnych w całym kraju i wtedy po prostu gdzieś jedzie żeby je zrobić. Jest to jej teraz sposób na życie i w sumie utrzymuje się teraz tylko i wyłącznie z robienia zdjęć.