Państwowe Działania Przeciw Agresji

Widzisz niewłaściwe zachowanie?

Zareaguj, zadzwoń po pomoc!

nowoczesne krzesła

Konkurs na wystrój wnętrza i nowoczesne krzesła

Aranżacja wnętrza to było coś, co zawsze mnie pasjonowało. Nawet w swoim pokoju dziecięcym często robiłam przemeblowania, co nie podobało się moim rodzicom. Jednak też nie przestawiali mi mebli z powrotem. Dlatego też co jakiś czas proponowałam także zmiany w naszym całym domu i czasem one przechodziły.

Nowoczesne krzesła mnie zajęły

nowoczesne krzesłaW dorosłym życiu też wiedziałam, że moje mieszkanie na pewno będzie zaprojektowane przeze mnie. Znalazłam w sklepie meblowym doskonałe sofy, które idealnie pasowały do mojego stylu. Do tego też dobrałam do całości rewelacyjny kominek na drewno. Był on nie tylko dekoracją, ale też dogrzewał mieszkanie. Liczyła się także jadalnia. Wzięłam najpierw stoły do jadalni, które były rozsuwane. Potem zajmowały mnie nowoczesne krzesła do jadalni pasujące do stołu. Byłam naprawdę dumna z mojego wystroju wnętrza. Zatem kiedy dowiedziałam się, że organizowany jest konkurs na wystrój wnętrza to wiedziałam, ze w nim wystartuję. Zrobiłam zdjęcia swoich pomieszczeń, a potem załączyłam do nich opis. Byłam bardzo zadowolona z rezultatów. Potem wysłałam swoje zgłoszenie do gazety wnętrzarskiej, która organizowała konkurs. Tam również docenili moje umiejętności projektowania i aranżowania wnętrza, i wygrałam drugą nagrodę w konkursie.

Pierwsze miejsce to naprawdę było coś, nie mogłam się napatrzeć na to wnętrze, więc nie było mi smutno, ze z nim przegrałam. Poza tym wygrałam zestaw dekoracji do domu, więc mogłam jeszcze bardziej udoskonalić swoje wnętrze. Może w przyszłości będzie podobny konkurs, więc na pewno w nim również będę chciała wystartować, żeby się sprawdzić.