Państwowe Działania Przeciw Agresji

Widzisz niewłaściwe zachowanie?

Zareaguj, zadzwoń po pomoc!

podkład kryjący

Kupiłam dobry podkład kryjący

Od jakiegoś czasu miałam problemy z cerą. Miałam problemy z zaczerwienioną cerą i pękającymi naczynkami. Stosowałam różne kremy i maseczki, jednak efekt nie był tak spektakularny. Musiałam sobie kupić jakieś dobre kosmetyki kryjące, bo nie podobałam się sobie, ale wcześniej nie stosowałam makijaż, a tylko tusz do rzęs i błyszczyk do ust.

Podkład zakrywający niedoskonałości cery

podkład kryjącyMusiałam znaleźć dla siebie jakiś dobry podkład kryjący, który ukryje niedoskonałości mojej naczyniowej cery. Wybrałam się do najbliższej drogerii, żeby się rozejrzeć. Sprawdzałam jakie są tam marki kosmetyków i jak kształtują się ceny. Porozmawiałam też ze sprzedawczyni jakie podkłady ona poleca. Zasięgnęłam tez rad przyjaciółek i osób na kosmetycznym forum internetowym, które testują dużo kosmetyków. Tym sposobem wybrałam jeden podkład kryjący, który wydawał być się najlepszy dla mojej cery. Miał nie powodować podrażnić i zakrywać wszystkie zmiany na cerze. Jednak nie było go w drogerii. Okazało się, ze w zasadzie można go dostać tylko na stronie producenta przez sprzedaż internetową. Przynajmniej wiedziałam, ze termin przydatności będzie dobry i że przesyłka do mnie dojdzie na czas. Nie było dodatkowych opłat za przelew, a jedynie na transport kurierem. Nie mogłam się doczekać kiedy wreszcie dostanę swój podkład kryjący i będę go mogła wypróbować. Na początku nakładanie go szło mi dosyć opornie i widać było smugi. Musiałam dokupić sobie dobrą gąbeczkę, bo podkład był w płynie. Tylko tak go dobrze rozprowadzę.

Kolor podkładu był idealnie dopasowany do mojej cery i całość wyglądała bardzo naturalnie. Myślę, że będę częściej się malowała, nie tylko do pracy ale też na co dzień. Wyglądał dzięki temu o wiele lepiej, choć nadal będę walczyć z niedoskonałościami cery.