Państwowe Działania Przeciw Agresji

Widzisz niewłaściwe zachowanie?

Zareaguj, zadzwoń po pomoc!

Kupno złotej bransoletki na komunię

 

W tym roku byłam na komunii mojej chrześniaczki. W sumie jest to taka uroczystość,na którą trzeba wydać trochę pieniędzy. W sumie finansowo byłam przygotowana na to święto. Po prostu jestem osobą oszczędną i nie wyobrażam sobie nie mieć żadnych oszczędności.

Złote bransoletki na komunię

złote bransoletkiStwierdziłam, że chrześniaczce dam na pewno pieniądze. Bo ona pewnie tak jak i inne dzieci zbiera pieniądze na jakiś większy prezent. Siostra powiedziała mi, że zbiera pieniądze na komputer. No w sumie chyba każde dziecko dziś chce mieć swój komputer także jak najbardziej to rozumiem. Jednak oprócz pieniędzy chce dać także jakiś prezent. Chce żeby po prostu była to dla niej jakaś pamiątka. Doszłam do wniosku, że złote bransoletki dziecięce to będzie coś dobrego.W sumie najczęściej dostaje się kolczyki czy łańcuszki. A mi się po prostu bardziej podobają bransoletki. Taka bransoletka na pewno kiedyś gdy będzie już dorosła się jej przyda. Taka bransoletka po prostu jest ponadczasowa. Ja sama mama złotą bransoletkę, którą dostałam właśnie na komunię. Znam dobrego jubilera, który ma naprawdę spory wybór. A do tego jeszcze właśnie tam zazwyczaj dostaje jakiś rabat. Taka bransoletka na pewno tania nie będzie także rabat się przyda. W sklepie spodobały mi się naprawdę dwie. I nie widziałam na jaką bransoletkę mam się zdecydować. W sumie zadecydowała cena i to, że na jedną mogłam ostać rabat a na drugą już nie.

Kupiłam także bardzo eleganckie pudełeczko do niej. W domu jeszcze wielokrotnie ją oglądałam czy aby na pewno wybrałam tą ładniejszą. Jednak doszłam do wniosku, że tak i że chrześniaczka będzie miała po mnie naprawdę piękną pamiątkę. No gdybym ja dostała taką bransoletkę na pewno bym się ucieszyła bo ona jest na pewno dużo lepsza od tej, którą ja noszę.