Państwowe Działania Przeciw Agresji

Widzisz niewłaściwe zachowanie?

Zareaguj, zadzwoń po pomoc!

Ładne i tanie kołderki dla dziecka

Gdy moja siostra zaszła w ciążę zadeklarowałam się że na pewno będę jej dużo pomagała jeśli zakup różnych rzeczy dla dziecka. Siostra po prostu zaszła w ciąże gdy była krótko po studiach dlatego też nie miała jeszcze zbyt dobrej pracy i tym samym dobrych zarobków.

Zakup kołderki dla dziecka

kołderki dla niemowlątSystematycznie też robiłyśmy zakupy przez internet. Ważne było to żeby do przyjścia dziecka było już wszystko gotowe. I tak przez internet jednym z pierwszych zakupów były kołderki dla niemowląt, które były akurat w atrakcyjnej cenie. Była promocja na te kołderki dla niemowląt i udało nam się sporo dzięki temu zaoszczędzić. A kołderki te były naprawdę bardzo ładne. Jedna kołderka była z misiami a druga owieczkami. Zarówno misie jak i owieczki były uśmiechnięte i kolorowe. Także myślę, że maleństwu się spodobają. Jeszcze do tego były lekkie a to też ważne. Jednak dziecko powinno mieć leciutką kołderkę. W sumie zawsze można dziecko cieplej ubrać do spania a kołderka powinna być delikatna. Czytałam na ten temat kilka artykułów  i wiem, że dziecku nie kupuje się po prostu cięższych kołderek albo też nie przykrywa się ciężkimi kocykami. Chodzi oczywiście o noworodki bo potem to wiadomo, że wraz z wzrostem dziecka można coś takiego także wprowadzać. Potem żałowałam, że kupiłam tylko dwie takie kołderki bo w końcu możliwe że przecież będzie ich potrzebna większa ilość. Do tej kołderki kupiłyśmy także takie same poduszki, które były niezwykle leciutkie. 

A jeśli chodzi o rozmiar kołderki to dobrałam go do łóżeczka czyli wzięłam chyba takie najbardziej standardowe.Teraz musimy zamówić pościel dla dzieci. Widziałam na tej stronie internetowej, że tam też mieli takie właśnie pościele. A może w następnym miesiącu kupimy rogal do karmienia i beciki.