Państwowe Działania Przeciw Agresji

Widzisz niewłaściwe zachowanie?

Zareaguj, zadzwoń po pomoc!

Inwestuję w nowe wyposażenie jachtów

Do Iławy się przeprowadziliśmy zaraz po ślubie. Żona miała tam całą swoją rodzinę i zależało jej, żeby być blisko. Mi to nawet pasowało, ponieważ okolica zawsze mi się podobała no i sporo się działo nie tylko w okresie wakacji, ale przez cały rok.

Moje nowe wyposażenie jachtów przyciągnęło więcej chętnych

wyposażenie jachtówTeść ma kilka jachtów, które wypożycza w sezonie. Przekazał mi swój biznes pod opiekę, ponieważ wiek już mu nie pozwala na szaleństwa. W tym roku postanowiłem, że zainwestuję w wyposażenie jachtów, co pozwoli na podwyższenie nieco cen. Dzięki temu nasze jachty będą jeszcze bardziej atrakcyjne i na pewno znajdzie się więcej chętnych. Teść odremontował wszystkie jachty w zeszłym roku, ale nie zadbał wtedy o  wyposażenie jachtów, ponieważ uznał, że nie ma takiej konieczności. Ja wiem, że to zdecydowanie korzystnie wpłynie na wypożyczanie. Zamieściłem na naszej stronie internetowej komunikat na temat kosztów wypożyczania jachtów w tym roku i dodałem informację o nowym wyposażeniu. Mój przyjaciel prowadzi własny sklep, gdzie posiada najlepsze wyposażenie jachtów i u niego się zaopatrzyłem w niezbędne rzeczy. Dostałem zniżki jako stały klient. Na stronie umieściłem zdjęcia z nowym wyposażeniem. Teść pochwalił moje poczynania i przyznał, że jak w przyszłości przejmę po nim interes to na pewno będzie nam się dobrze powodziło. Mój teść to dobry człowiek. Wierzy we mnie i dlatego powierzył mi swój interes, który jest dla niego taki cenny. Ja dumnie pełnię swoje obowiązki i dbam o firmę.

W tym roku chętnych na nasze jachty rzeczywiście było o wiele więcej. Teść to pękał z dumy, że jego przystań ma takie oblężenie i chwalił mnie wśród wszystkich swoich znajomych. Wiem, że dobrze będę prowadził w jego imieniu firmę i sobie poradzę.