Państwowe Działania Przeciw Agresji

Widzisz niewłaściwe zachowanie?

Zareaguj, zadzwoń po pomoc!

Lalka Baby Born na prezent

Mojej siostry córka miała niedawno urodziny. Ja jak co roku z chęcią udałam się na te urodziny. Naprawdę bardzo lubię chodzić na urodziny dla dzieci i bawić się z nimi. Siostry córka kończyła pięć lat i chciałam kupić jej coś naprawdę wyjątkowego.

Zakup lalki Baby Born na prezent

oryginalna lalka Baby BornUdałam się w tym celu do swojego ulubionego sklepu z zabawkami. W mieście jest naprawdę dużo takich sklepów. Jednak ja już przez kilka lat gdy jestem ciocią potrafię odróżnić dobry sklep z zabawkami od gorszego. Zauważyłam, że zabawki powinny być kupowane markowe bo one rzeczywiście wtedy dużo dłużej służą dziecku i nie psują się tak łatwo. Zresztą co tu dużo ukrywać dzieci chcą dostawać te zabawki, które widzą w telewizji czyli te, które są po prostu reklamowane. Jednak cena za te zabawki jest najczęściej wyższa od pozostałych. W tym moim ulubionym sklepie pani pokazywała mi różne lalki. Bo dziewczynki w wieku mojej siostrzenicy najbardziej interesują się lalkami. Była tam oryginalna lalka Baby Born, która wiem że od dawna się jej podoba. Po prostu kiedyś już słyszałam o tym, że ona taką lalkę bardzo chciałaby dostać. I, że takie lalki mają jej koleżanki z przedszkola. Stwierdziłam, że muszę być przecież dobrą ciocią i kupiłam jej właśnie tą lalką. Po prostu miałam pewność, że ona się jej spodoba. A przecież najważniejsze jest to, że dziecko było szczęśliwie. Zresztą ta lalka według mnie też była najlepsza.

Lalkę zapakowałam naprawdę bardzo ładnie i poszłam na te urodziny. Moja siostrzenica naprawdę bardzo się ucieszyła. W sumie to cały dzień chodziła tylko z tą lalką i jeśli ktoś przychodził to od razu pokazywała, że dostała od cioci taką wspaniałą lalkę. Lalka oczywiście zaraz otrzymała nowe imię i była przebierana w inne ubranka, które także dostała na urodziny.