Państwowe Działania Przeciw Agresji

Widzisz niewłaściwe zachowanie?

Zareaguj, zadzwoń po pomoc!

Pomoc przy rejestracji spółek

Założenie spółki to proces wymagający dopełnienia szeregu formalności,znajomości przepisów oraz dobrej koordynacji. Możemy polecić to zadanie firmą które oferują pomoc przy rejestracji spółek. Dzięki temu unikniemy wielu trudnych formalności i nie musimy posiadać tak dużej wiedzy.

Proces zakładania spółki

pomoc przy rejestracji spółekProces zakładania spółki osobowej rozpoczyna się u notariusza gdzie składa się wzory podpisów. Umowa spółek osobowych nie wymaga aktu notarialnego. Natomiast wspólnicy spółek kapitałowych muszą zawrzeć umowę w formie aktu notarialnego.Proces rejestracji spółki zajmuje do 13 tygodni,więc nie jest to rozwiązanie dla osób,które mają potrzebę natychmiastowego rozpoczęcia działalności,dodatkowo koszt takiej usługi to ok 1000zł.Dla osób,które nie chcą bądź z jakiś powodów nie mogą czekać idealnym rozwiązaniem jest wykupienie gotowej  spółki.Wiele osób chcących założyć spółkę zastanawia się co jest bardziej opłacalne:zakup czy rejestracja?Jeśli zależy nam na niższych kosztach bardziej opłacalne jest założenie spółki od podstaw. Jednak jest to proces bardzo czasochłonny,szczególnie jeśli zdecydujemy się na rejestrację spółki do VAT.Natomiast jeżeli zależy nam na czasie, idealnym wyborem jest zakup gotowej spółki. Gotowa spółka posiada numer KRS, NIP, REGON, jest zarejestrowana do VAT/VAT-EU. W imieniu tej spółki możemy działać tuż po przepisaniu jej na nas. Zatem jest to najszybsze i najprostsze rozwiązanie ale bardziej kosztowne.Jeśli zdecydujemy się na firmę, która oferuje pomoc w rejestracji spółek nie musimy martwić się formalnościami i brakiem znajomości przepisów.Razem z wykupieniem takiej usługi otrzymujemy:Doradztwo w zakresie doboru właściwych kodów PKD, wysokości kapitału zakładowego,sporządzenie umowy,rejestrację spółki w KRS ( Krajowy Rejestr Sądowy),rejestracja spółki w US (Urząd Skarbowy),rejestracja do ZUS ( Zakład Ubezpieczeń Społecznych),rejestracja w GUS ( Główny Urząd Statystyczny)

Spółkę możemy zarejestrować również online,dzięki czemu unikniemy wielu formalności i załatwimy wszystko w dużo szybszym tempie. To rozwiązanie jest bardzo korzystne dla osób,które nie lubią tracić czasu na chodzenie po urzędach.