Państwowe Działania Przeciw Agresji

Widzisz niewłaściwe zachowanie?

Zareaguj, zadzwoń po pomoc!

Łóżeczko drewniane idealne dla Twoje dziecka!

 

W pewnym momencie życia naszego szkraba, należy zacząć myśleć o wymianie łóżeczka dla niemowląt na coś większego, co posłuży naszemu dziecku na najbliższe kilka lat. Warto zatem, aby było doskonałej jakości.

Urocze łóżko z drewna

łóżka drewniane dla dzieci od producentaNasza córeczka zapragnęła mieć piętrowe łóżko pod którym będzie mieściło się biurko. Nie podobał mi się ten pomysł, ponieważ bałam się o bezpieczeństwo mojego dziecka. Wiem, że dzisiejsze łóżka piętrowe są doskonale zabezpieczone przed upadkami, ale znam też swoją córkę, pełną szalonych pomysłów, toteż postanowiłam znaleźć łóżko, które spodoba jej się bardziej od tych piętrowych. Przeczesując sklepy meblowe w końcu trafiłyśmy na łóżka drewniane dla dzieci od producenta, który najwyraźniej doskonale znał się na rzeczy oraz na tym, co dzieciom najbardziej się podoba. Moja córka od razu podbiegła do przepięknego, białego łóżeczka drewnianego zrobionego na wzór małego domku! Nad łóżeczkiem bowiem znajdowała się specjalna konstrukcja, która imitowała ściany domku, a nad łóżkiem skośny daszek. Mnie również zauroczyło to łóżeczko i od razu zgodziłam się na jego zakup. Dodatkowo dokupiłyśmy przepiękne świecące w ciemności gwiazdki i planety, które z łatwością można do takiego sufitu nad łóżeczkiem dokleić. Kiedy zmontowałam w domu łóżko mojej córeczki efekt naprawdę był piorunujący. W połączeniu z różowo fioletowymi ścianami łóżeczko idealnie się prezentowało! W dodatku załączony w zestawie materac do spania był dosyć gruby, a przez to mięciutki i wygodny. Odkąd moja córka ma nowe łóżko nie mam już problemu z tym, aby położyć ją do spania o rozsądnej godzinie.

Dotychczas w naszym domu niemal co wieczór prowadzone były negocjacje odnośnie godziny w której chce widzieć moją córkę w swoim łóżku, lecz odkąd kupiłam jej przepiękne łóżko drewniane, córka sama kładzie się chętnie do niego prosząc o przeczytanie bajki na lepszy sen!