Państwowe Działania Przeciw Agresji

Widzisz niewłaściwe zachowanie?

Zareaguj, zadzwoń po pomoc!

Metody przedłużania rzęs

Codzienny makijaż, w zależności od ilości nakładanych kosmetyków i naszej wprawy, zajmuje od kilku do kilkunastu minut, czasem nawet dłużej. Nic dziwnego, że wiele kobiet decyduje się na korzystanie z kosmetycznych nowinek, które pozwalają zaoszczędzić czas rano i zapewnić im doskonały wygląd przez cały dzień.

Różne typy sztucznych rzęs

przedłużanie rzęs warszawa tanioPoza makijażem permanentnym, który pozwala na trwałe podkreślenie ust i brwi oraz stworzenie na powiekach ładnej kreski, popularnym zabiegiem jest też przedłużanie rzęs. Większość kobiet nie jest zadowolona z tego, jak prezentują się ich rzęsy, a tusz do ich podkreślania jest jednym z najpopularniejszych kosmetyków do makijażu. Po co jednak codziennie spędzać nawet kilka minut, starannie nakładając kolejne warstwy kosmetyków, jeśli można osiągnąć doskonały efekt inną metodą? Nakładani sztucznych rzęs polega na przyklejeniu jednej lub kilku rzęs do naszej naturalnej. Do tego celu wykorzystuje się rzęsy jedwabne, z futra norek syberyjskich albo syntetyczne. Dwa pierwsze typy są najlżejsze, jednak zaletą rzęs syntetycznych jest fakt, że nie powodują uczulenia. Zanim więc zdecydujemy się na zabieg, powinnyśmy sprawdzić, czy nie mamy uczulenia na futro norek czy stosowany w przedłużaniu rzęs rodzaj kleju. Jeśli chodzi o koszty zabiegu jakim jest przedłużanie rzęs warszawa tanio i dobrze jest jak najbardziej możliwe. Średnie ceny wahają się w okolicach stu do dwustu złotych. Takie rzęsy utrzymują się do sześciu tygodni.

Mimo tego, powinnyśmy pojawiać się w gabinecie kosmetycznych co około trzy tygodnie, aby uzupełnić rzęsy, które wypadły. Pozwala to na uzyskanie najlepszych efektów, a my nie będziemy się martwić, że nasze gęste firanki są już nieco mniej gęste. Zabieg uzupełniający pozwala tego problemu uniknąć.