Państwowe Działania Przeciw Agresji

Widzisz niewłaściwe zachowanie?

Zareaguj, zadzwoń po pomoc!

Nasz zawód, czyli dobra reklama

 

Wraz z moją żoną, mieszkamy od urodzenia w Łodzi. Jest to nasze rodzinne miasto, ponieważ razem się tu wychowywaliśmy i znamy się praktycznie od dziecka. Tak się ułożyło, że po szkole, wzięliśmy ślub i jesteśmy szczęśliwym małżeństwem. Nasz los potoczył się tak, że również mamy wspólny zawód, dzięki czemu zajmujemy się pracą razem.

Wykonywanie reklam na auta

reklamy na samochód wyklonywane w łódzkimZajmujemy się reklamą, w każdym tego słowa znaczeniu. Robimy reklamy dla różnych firm czy też osób prywatnych, które potrzebują reklamy w różnych odmianach i formie. Kilka dni temu, zgłosił się do właściciel pewnej, pobliskiej cukierni, który dowiedział się, że nasz zawód to między innymi reklamy na samochód wyklonywane w łódzkim i zależało mu na tym, aby na jego nowym aucie pojawiła się reklama, dzięki której każdy, kto zobaczy auto, będzie od razu poinformowany o miejscu, gdzie jego cukiernia się znajduje. Oczywiście, zajmowaliśmy się już w przeszłości robieniem reklam na auta, dlatego też zdecydowaliśmy, że nie będzie to stanowiło dla nas większego problemu. Po otrzymaniu projektów od właściciela auta i wspólnym ich obejrzeniu, zasugerowaliśmy właścicielowi, aby projekt delikatnie zmienić. Za pomocą bardzo prostych zabiegów, czyli dodania cienia do napisów jak i również zrobienie małej mapki, wedle której każdy będzie mógł skojarzyć sobie dane miejsce mogły znacznie podnieść jakość samej reklamy. Właściciel stwierdził, że jest to świetny pomysł i serdecznie nam podziękował.

Po oklejeniu auta i ukończeniu całej reklamy, zadzwoniliśmy do właściciela, aby zobaczył swoje nowe auto. Po jego przyjeździe, ewidentnie był zadowolony, ponieważ nie mógł odwrócić wzroku od swojego nowo oklejonego auta. Nam również bardzo spodobał się końcowy efekt, dlatego też jesteśmy dumni z naszej pracy.