Państwowe Działania Przeciw Agresji

Widzisz niewłaściwe zachowanie?

Zareaguj, zadzwoń po pomoc!

Szukanie miejsca na szyld reklamowy w Poznaniu

 

Mój ojciec w wakacje zlecił mi bardzo poważne zadanie. Od dawna zarabiał on pieniądze jako przedsiębiorca, który bardzo chciał bardziej reklamować swój biznes. Nie miał niestety pomysłu na to, gdzie jeszcze mógłby powiesić szyldy, by były bardziej widoczne, niż są obecnie.

Znalezienie miejsca na szyld reklamowy w Poznaniu było proste

szyldy reklamowe poznańGdy spojrzałem na szyld wiszący nad drzwiami stwierdziłem, że jest on idealnie umiejscowiony. Prawda jest taka, że widać go z daleka, jest kolorowy, w nocy podświetlony, niespecjalnie widziałem tutaj możliwości do tego, by cokolwiek w nim zmienić. Mój ojciec powiedział, że nie ma pośpiechu, ale chce, żebym jeszcze się and tym zastanowił. Kompletnie nie wiedziałem niestety jak mógłbym mu pomóc. Postanowiłem sprawdzić, czy w innych miejscach w okolicy nie dałoby się postawić innych szyldów. W końcu jeśli chodziło o szyldy reklamowe Poznań na pewno miał bardzo wiele miejsc, w których można było je umieścić. Ostatecznie na naszym osiedlu udało mi się znaleźć dwa miejsca, w których miałem wrażenie, że będzie on najlepiej widoczny. Skontaktowaliśmy się z właścicielami powierzchni, którzy za drobnymi opłatami zdecydowali się pozwolić nam na zawieszenie naszych reklam. Nim się obejrzeliśmy cała praca była wykonana. Teraz na pewno więcej osób dowie się o biznesie ojca, co na pewno pozytywnie przełoży się na jego zyski. W końcu jakby nie patrzeć reklama obecnie jest dźwignią, jeśli nawet nie katapultą handlu. Biznes ojca był z kolei skierowany do wszystkich osób, niezależnie od płci czy wieku.

Szyldy musiały naprawdę pomóc, bo sprzedaż momentalnie skoczyła w górę. Nie spodziewaliśmy się nawet, że efekty będą aż tak dobre. Koniec końców okazało się, że zawsze warto jest myśleć nad dodatkowymi sposobami na to, by rozreklamować swój biznes w okolicy.