Państwowe Działania Przeciw Agresji

Widzisz niewłaściwe zachowanie?

Zareaguj, zadzwoń po pomoc!

Noszę modną torbę z nadrukiem

Mój chłopak już skończył studia i zatrudnił się w firmie produkcyjnej. Jest projektantem i realizuje różne projekty na torby ekologiczne, które ostatnimi czasy stały się dość modne. Obiecał, że jak zrobi coś na prawdę ekstra to dostanę taką gotową torbę od niego.

Moja torba jest bardzo modna i ekologiczna

modne torby ekologiczne z nadrukiemArkadiusza zaprojektowane modne torby ekologiczne z nadrukiem można spotkać w całym mieście. Jego projekty są często wdrażane, bo ma on mnóstwo interesujących pomysłów. Wiem, że Arkadiusz teraz pracuje nad projektem indywidualnym tylko dla mnie. Obiecał, że dostanę własną torbę z nadrukiem, która będzie wyjątkowa i najmodniejsza w tym sezonie. Mi podobają się wszystkie modne torby ekologiczne z nadrukiem, które zaprojektował, ale nie ukrywam, że z niecierpliwością czekałam na tę wyjątkową. U Arka w firmie ostatnio było mnóstwo pracy, bo otrzymali zlecenie od jakiegoś dużego producenta i wiedziałam, że mój projekt musi czekać. Byłam jednak cierpliwa i nie pytałam go co chwilę co dla mnie przygotowuje. Niebawem zbliżały się walentynki i wiedziałam, że Arek do tego czasu na pewno coś wymyśli. Coraz więcej ludzi nosi modne torby ekologiczne z nadrukiem i ja także chciałam taką mieć. W dzień walentynek Arek przyniósł mi bukiet kwiatów i zapakowany prezent. Od razu wiedziałam, że w środku jest specjalnie dla mnie zapakowana torba ekologiczna z nadrukiem. Kiedy ją wypakowałam to dość się wzruszyłam. Była bardzo modna, ekologiczna i po prostu idealna dla mnie. To najlepszy prezent.

Ten wieczór spędziliśmy bardzo miło i dużo rozmawialiśmy. Arkadiusz opowiedział mi o tym jak pracował nad projektem. Od tego dnia i ja noszę bardzo modną torbę, która przykuwa wzrok wielu osób. Nikt nie ma takiej samej torby jak moja. Jest wyjątkowa.