Państwowe Działania Przeciw Agresji

Widzisz niewłaściwe zachowanie?

Zareaguj, zadzwoń po pomoc!

Paski wybielające zęby

Jestem osobą, która ma bardzo nietypowy i niedostępny dla większości zawód. Jestem bowiem modelką. W związku z tym, dbanie o wygląd jest dla mnie naprawdę ważne. Jestem bardzo często fotografowana, a dzięki temu, jak wyglądam, zarabiam pieniądze. Chciałam jednak jeszcze lepiej prezentować się przed obiektywem i zadbać o biel swoich zębów dzięki paskom wybielającym.

Zakup wybielających pasków do zębów

biała perła paski wybielającePracę modelki rozpoczęłam dość wcześnie, ponieważ kiedy robiono mi moje pierwsze profesjonalne sesje, miałam zaledwie szesnaście lat. Bycie modelką bardzo mi się spodobało. Miałam możliwość poznawania bardzo ciekawych ludzi i podróży do wielu krajów na całym świecie. Rozwinęłam również bardzo dobrze swój język angielski, dzięki czemu dzisiaj posługuję się nim już bardzo płynnie. Bycie modelką wymaga ode mnie jednak wielkiej samodyscypliny. Muszę systematycznie uprawiać sport, aby utrzymywać stałą wagę i atrakcyjną sylwetkę. Ostatnio jednak chciałam jeszcze bardziej zadbać o swój wygląd, a w szczególności o zęby. Zainteresowała mnie wobec tego firma Biała Perła Paski wybielające, które miała w swojej ofercie, były polecane przez wiele osób, również z mojego bliskiego otoczenia. Nie miałam nic do stracenia, więc zakupiłam zestaw tych pasków, nie mogąc doczekać się efektów. Na początku przeczytałam bardzo dokładnie instrukcję. Kiedy wyposażyłam się w potrzebną wiedzę, otworzyłam opakowanie i zaaplikowałam paski na swoich zębach.

Muszę przyznać, że efekty korzystania z pasków wybielających od Białej Perły są dla mnie zdumiewające! Moje zęby już po pierwszym użyciu stały się o wiele bardziej białe. Zmianę zauważyło wielu z moich znajomych. Jestem przekonana, że bielsze zęby pomogą mi w mojej karierze modelki. Jestem bardzo zadowolona z ich zakupu.