Państwowe Działania Przeciw Agresji

Widzisz niewłaściwe zachowanie?

Zareaguj, zadzwoń po pomoc!

Podarowanie chrześniakowi złotego łańcuszka z krzyżykiem

 

Przyjaciel poprosił mnie, żebym został ojcem chrzestnym jego syna. Początkowo nie chciałem się zgodzić, bo nie przepadałem za dziećmi, ale ostatecznie to zrobiłem. Mój przyjaciel Tomek był mi wdzięczny i cieszył się, że właśnie mnie wybrał, ponieważ mi ufał całkowicie. 

Dobrej jakości złota biżuteria w niskiej cenie

złoty łańcuszek z krzyżykiem cenaTomek wiedział, że nie miałem dużo pieniędzy i czasami ledwo wystarczało mi do ostatniego. Dlatego od razu zaznaczył, żebym nie przejmował się prezentem. Ja chciałem kupić coś dla chrześniaka i podpytałem żonę przyjaciela co wybrać. Ona powiedziała, żebym kupił złoty łańcuszek z krzyżykiem i będzie to odpowiedni prezent. Do chrzcin było jeszcze sporo czasu i mogłem odłożyć pieniądze. Kiedy byłem gotowy na zakupy, to wybrałem się do jubilera, który miał najniższe w mieście ceny. W miejscu tym za złoty łańcuszek z krzyżykiem cena była dość niska i wiedziałem już, że wyjdę zadowolony z zakupów. Jeszcze bardziej ucieszyłem się, jak się okazało, że łańcuszek był z dobrego złota. Krzyżyk był bardzo delikatny i posiadał cyrkonie, przez co prezentował się bardzo elegancko. Podpytałem jubilera, czy nadaje się on na chrzciny, co mi on potwierdził. Dokonałem zakupu i jeszcze dostałem eleganckie pudełko. Nie wydałem wszystkich odłożonych na ten cel pieniędzy, co mnie cieszyło, ponieważ mogłem kupić dla chrześniaka jeszcze jakiś drobiazg. Byłem gotów na tę imprezę i wiedziałem, że posiadałem odpowiedni prezent. Zadzwoniłem do Tomka, żeby o wszystkim mu powiedzieć.

Tomkowi pomagałem podczas przygotowań do chrztu i nawet zająłem się jego córką. Bardzo ją polubiłem od samego początku i uznałem, że chyba jednak będę chciał mieć w przyszłości dzieci. Starałem się być dobrym ojcem chrzestnym i robiłem wszystko, co w mojej mocy.