Państwowe Działania Przeciw Agresji

Widzisz niewłaściwe zachowanie?

Zareaguj, zadzwoń po pomoc!

Polecane foteliki dla niemowląt

Mając świadomość tego, że będziemy naszego maluszka po narodzinach wozić od razu w samochodzie powinniśmy czym prędzej zacząć przyglądać się bliżej ofertom związanym z fotelikami dostosowanymi do dzieci od pierwszych chwil ich życia.

Wygodne i bezpieczne foteliki 

baby safe yorkW dzisiejszych czasach w zasadzie każdy z nas posiada samochód lub decyduje się go zakupić wkrótce po narodzinach dziecka. Dlaczego? Przede wszystkim głównie ze względu na wygodę. Nie zawsze pogoda dopisuje kiedy musimy gdzieś zabrać ze sobą bobasa i zamiast męczyć się z wózkiem lepiej i szybciej nam dotrzeć do celu samochodem. Dlatego właśnie jeżeli spodziewamy się dziecka i wiemy, że będzie ono przewożone w samochodzie warto czym prędzej zakupić bezpieczny i wygodny fotelik. Baby safe york jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej polecanych fotelików ze względu na jego uniwersalność oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne. Fotelik bowiem posiada adaptacyjną poduszkę, która dostosowuje się do główki naszego niemowlaka, a także 3 pasy z siedmiostopniową regulacją co oznacza, że dziecko będzie mogło jeździć w foteliku przed dłuższy czas. Oczywiście fotelik posiada przebadaną przez europejskie instytuty certyfikujące bezpieczeństwo wzmocnioną i niezawodną konstrukcję. W foteliku znajduje się również system wentylacji oparcia oraz siedziska, profilowaną wkładkę redukcyjną oraz inne niezbędne aspekty czyniące fotelik niezwykle wygodnym dla dziecka oraz bezpiecznym. 

Ważną kwestią jest również to, że fotelik jest kompatybilny z najpopularniejszymi markami wózków, a sam fotelik został zaprojektowany w taki sposób aby jego montaż był szybki i łatwy. Co więcej fotelik może również spełniać funkcję kołyski dla niemowląt. Innymi słowy ujmując: kupujemy jedną rzecz, która jest na tyle uniwersalna, iż spełni swoje zadanie w wielu sytuacjach.