Państwowe Działania Przeciw Agresji

Widzisz niewłaściwe zachowanie?

Zareaguj, zadzwoń po pomoc!

Potrzebowałam reklamowych folii okiennych

Niedawno otworzyłam własny salon fryzjerski. Klientki bardzo często przychodziły do salonu tylko po to, aby zapytać się mnie, w jakich godzinach jest on otwarty. Pomyślałam, że warto byłoby nakleić na szybie specjalną naklejkę, na której będzie można przeczytać w jakie dni tygodnia i w jakich godzinach otwarty jest salon, a także jak się on nazywa.

Kupno reklamowej folii okiennej

reklamowe folie okienneTaka naklejka stanowiłaby bardzo dobrą reklamę dla mojego salonu. Szczególnie w momencie, gdy jest on zamknięty. Najpierw jednak musiałam znaleźć miejsce, gdzie można dostać reklamowe folie okienne. Moja przyjaciółka poleciła mi sklep, gdzie były one dostępne w bardzo niskiej, przystępnej cenie. Udałam się na miejsce jeszcze tego samego dnia, bowiem bardzo zależało mi na czasie. Od razu znalazłam tam wysokojakościowe folie okienne, wykonane z trwałych materiałów. Po rozmowie ze sprzedawczynią, zdecydowałam się na zakup folii winylowych. Zapewniła mnie ona, że takie tworzywo jest odporne na ścieranie, dlatego z pewnością nie będę miała problemów z takim myciem szyby, aby nie uszkodzić naklejki. Dodatkowo winyl jest odporny także na warunki atmosferyczne, takie jak silne promieniowanie UV. Zapewniła mnie ona, że taka folia okienna nawet po bardzo długiej eksploatacji na słońce, nie będzie wyglądała, jakby była przypalona, co było dla mnie istotne, ponieważ estetyka miała dla mnie znaczenie.

Już wkrótce przekonałam się, że to był bardzo dobry wybór. Przede wszystkim dlatego, że na zamówienie nie musiałam długo czekać. Już kilka dni później odebrałam gotową reklamową folię okienną z nazwą mojego salonu, a także godzinami otwarcia. Folia ta była samoprzylepna i posiadała prosty, bezinwazyjny montaż. Niemal bez problemu przylepiłam ją na szybę okienną.