Państwowe Działania Przeciw Agresji

Widzisz niewłaściwe zachowanie?

Zareaguj, zadzwoń po pomoc!

Potrzebowałem nowy akumulator do samochodu

Od kilku lat jestem właścicielem pięknego klasycznego samochodu. Udało mi się go kupić w bardzo atrakcyjnej cenie i sprowadzić do Polski z zagranicy. Ostatnimi czasy zauważyłem, że coraz trudniej przychodzi mu odpalenie silnika, bardzo się tym faktem przestraszyłem i niezwłocznie udałem się do mechanika. Miałem nadzieję, że to nic poważnego i kosztownego.

Poszukiwania akumulatorów samochodowych w Łodzi

akumulatory samochodowe łódźNa szczęście moje początkowe obawy okazał się błędne. Znajomy mechanik poinformował mnie, że źródłem problemu jest akumulator. Ucieszyłem się z tej informacji, ponieważ pomimo tego że jest to samochód klasyczny, bez problemu znajdę sklep, który sprzedaje akumulatory samochodowe Łódź to duże miasto i na pewno któryś z nich będzie posiadał pasujący model akumulatora do mojego samochodu. Dużo gorzej sytuacja by wyglądała gdybym musiał znaleźć jakąś część zamienną do silnika. Podziękowałem znajomemu za pomoc w prawidłowej diagnozie problemu i zabrałem się za poszukiwania. Obdzwoniłem, każdy sklep w okolicy podając model i pojemność obecnego akumulatora w moim aucie. Kilka sklepów posiadało akumulatory o podobnych parametrach i wielkości, ale jeden z nich oferował zdecydowanie niższą i atrakcyjną cenę. Dla pewności sprawdziłem w internecie podany przez sprzedawcę model akumulatora. W sieci wiele osób, również posiadaczy samochodów z lat 70′ polecało ten konkretny model.

Nie tracąc czasu udałem się do siedziby sklepu. Kupiłem akumulator i zabrałem się za wymianę starego na nowy. Nowa bateria idealnie pasowała w miejsce dla niej przeznaczone, wymiana nie sprawiła mi najmniejszych problemów. Po zakończonej wymianie spróbowałem odpalić silnik. Załapał od razu, szybko i bez chwili zawahania, auto zyskało drugą młodość. Jestem bardzo zadowolony z zakupu.