Państwowe Działania Przeciw Agresji

Widzisz niewłaściwe zachowanie?

Zareaguj, zadzwoń po pomoc!

Trójmiasto z dokładnymi czasami za zawodach

Trójmiasto stało się przez ostatni weekend gospodarzem ważnych zawodów lekkoatletycznych. Zawody obywały się pod nadzorem Europejskiej komisji do spraw sportu, która czuwała nad przebiegiem całych zawodów. Jest to niesamowite wyróżnienie dla naszego miasto, że zdobyło zaufanie organizatorów i spełniło ich oczekiwania i zawodników również.

Czasy mierzone na zawodach

organizacja zawodów trójmiastoO organizacje zawodów Trójmiasto starało się od wielu lat. Jest to najwyższej klasy ranga zawodów lekko atletycznych i miasto chciało pokazać, ze stanie na wysokości zadania i sprosta wyzwania jakie go czekały. ciekawym aspektem jakim zaskoczyło nas miasto była nowa technika pomiaru czasu biegu zawodników. Podczas organizacji zawodów wykorzystana była technika laserową, bo jest to najbardziej dokładny pomiar czasu jaki można zmierzyć w dzisiejszych czasach. Na całym świecie precyzyjny pomiar czasu na zawodach, są wykonywane przez maszyny, które są przydzielone indywidualnie do każdego z zawodników. Nasze zawody dzięki temu urosły do rangi światowych, bo jako pierwsi zaproponowaliśmy, aby pomiar czas był przez maszyny wykorzystujące najnowsze zdobycze technologiczne. System pomiaru czasu trójmiasto opracowywało bardzo długo ale w końcu się udało. Polega to na tym, że wiązka laserowa jest przypisana do każdego zawodnika i  mierzony czas jest niezależnie od wszystkich,co daje pełna indywidualność dla każdego z zawodników.

Warto wspomnieć że jeszcze nie dawno większość zawodników miała przydzielonego własnego sędziego do mierzenia czasu, i mierzenie czasu było bardzo kłopotliwe i meczące. Dzięki temu systemowi pomiaru czasu jest w pełni zautomatyzowany i nie sprawia już problemów organizatorom. Jesteśmy dumni, że jako pierwsi wprowadziliśmy nowy sposób mierzenia czasu.

Sprawdź http://race-evolution.pl ofertę