Państwowe Działania Przeciw Agresji

Widzisz niewłaściwe zachowanie?

Zareaguj, zadzwoń po pomoc!

dj weselny

Wesele w stodole i dj weselny

Pewna wieś na Górnym Śląsku i pewna para która postanowiła iść za światowym trendem organizowania swojego wesela w stodole. Aranżacja, ogólna wizualizacja tego miejsca w niewielkim stopniu przypomina dawny budynek gospodarczy.

Dj weselny ze Śląska i problemy z wyborem

dj weselnyJest w pełni gotowa na realizację pomysłów przyszłych małżonków.Swoją przestrzeń otrzymał też potencjalny dj weselny śląsk, którego wybory trwały przez cały miniony tydzień. Para Młoda nie mogąc zdecydować się na ostatecznego kandydata bądź kandydatkę pyta napotkanych sąsiadów, przechodniów, którzy wskazują swoje typy i swoich ulubieńców. Zaangażowane w wybór dj na wesele napotkane osoby do tego stopnia przejęły się nadaną funkcją, że w pewnym momencie wywiązała się niespodziewana kłótnia wśród dwóch pań, które przekrzykiwały swoje typy chcąc uzyskać przebicie w oczach przyszłych małżonków. Słowo przeciwko słowu nie mogło niestety wybrzmieć kulturalnie za pośrednictwem spokojnej argumentacji każdej ze stron. Zaczęło przybierać nieoczekiwanie groźne rozmiary zamieniając się w totalny chaos, któremu wtórowały krzyki, wyzwiska, wrzaski.Przejeżdżająca nieopodal policja zainteresowała się zastaną konfliktową sytuacją, zatrzymując się przy ustrojonej stodole i próbując wyjaśnić co się właściwie dzieje.

Kiedy okazało się, że kością niezgody jest wybór dj na wesele, skonfliktowane panie otrzymały pouczenia, a policjanci wskazali swój typ. Okazało się, że w sumie jest zbieżny z wyborem Pary Młodej, więc decyzja zapadła i dj weselny został zaakceptowany.