Państwowe Działania Przeciw Agresji

Widzisz niewłaściwe zachowanie?

Zareaguj, zadzwoń po pomoc!

nagrobki podwójne

Nagrobki podwójne i ich transport

Od jakiegoś czasu mam nową pracę. Jestem kierowcą i prowadzę auta dostawcze. Czasami mamy różnego rodzaju zlecenia. Również zdarzają się kwiaty, paczki oraz innego rodzaju rzeczy. Pewnego dnia przyszedł do nas bardzo ważny klient.

Nagrobki podwójne mogą być delikatne

nagrobki podwójneOn prowadził zakład kamieniarski w naszej okolicy i szukał jakiegoś partnera, który umożliwi mu dostateczny transport. Moim zdaniem była to prawdziwa okazja na rozwój. Po tygodniu dowiedziałem się, że to ja zostałem przydzielony do tego zadania i będę przewoził nagrobki. Dla mnie nie był to żaden problem tylko musiałem zajmować się delikatnym wkładaniem tego samochodu dostawczego. Na pierwszej wizycie u naszego partnera biznesowego dostałem ostrzeżenie, ponieważ miałem transportować ekskluzywne nagrobki. One były wysokiej jakości oraz były sprowadzane z Siedlec. Moim zdaniem jest to bardzo odpowiedzialne. Bałem się tego zadania, ponieważ każda nie równa nawierzchnia asfaltowa mogłaby spowodować pęknięcia. Nagrobki podwójne mogą być przecież bardzo delikatne. Każdemu zdarza się błąd, a moim obowiązkiem było pakowanie. Miałem tylko nadzieję, że w razie jakiś nie przyjemnych sytuacji to koszty pokryje nasze ubezpieczenie. Na szczęście nowi koledzy w pracy powiedzieli mi jak dobrze zabezpieczyć nagrobki i postanowili, że na początku będą mi pomagać aby niczego nie uszkodzić.

Ludzie, którzy pracowali w zakładzie kamieniarskim mieli w tym o wiele większe doświadczenie. Jako kierowca cały czas są przede mną jakieś nowe wyzwania. Cieszę się, ponieważ moja praca dzięki temu nie jest monotonna.