Państwowe Działania Przeciw Agresji

Widzisz niewłaściwe zachowanie?

Zareaguj, zadzwoń po pomoc!

Wyposażenie myjni

Wyposażenie myjni – pomysł na biznes

Jeszcze kilka lat temu myjni w naszym kraju było relatywnie mało. Jednak niemal każdy, który zainwestował w takie coś dzisiaj liczy przychody. Postawienie myjni nie jest specjalnie drogie, jednak bardzo dochodowe. Coraz więcej ludzi korzysta właśnie z takich myjni. Szczególnie w miastach, gdzie mamy choćby kilka bloków ma to specjalne znaczenie, ponieważ pod blokiem nie można myć swoich samochodów, więc trzeba gdzieś pojechać, żeby to zrobić.

Wyposażenie myjni musi być porządne

Wyposażenie myjniA skoro mamy do wyboru albo jechać do kogoś i ganiać z gąbką, albo pojechać po prostu tak sobie do myjni i umyć? Mamy dzisiaj taki wybór, że może być to albo myjnia bezdotykowa czy jak kto woli myjnia samoobsługowa, możemy wynająć specjalną ekipę, możemy wybrać miejsce takie jak myjnia automatyczna. Dzisiejsze wyposażenie myjni w płyny i chemikalia pozwalają dzisiaj na dokładne umycie naszego samochodu jednocześnie jego konserwacje. Tak więc jak widzimy warto nieraz pojechać nawet dla samego tego na myjnie. Myjnia ma to do siebie, że zabiera nam co najwyżej 5-10 minut, a mycie gąbką samochodu zabierze nam prawie godzinę. Jak widać warto inwestować w takie rzeczy, które są najbliżej ludzi, a nie tylko w jakieś wyimaginowane akcje. Nie znam takiej myjni, która by się nie utrzymała.

Załóżmy, że jeżeli minuta kosztuje 1zł. A mamy 3 stanowiska to jednocześnie potrzebujemy jakiś 400 minut na każdym stanowisku żeby opłacić dzierżawę. Co przy 43 tysiącach minut w miesiącu nie jest dużą wartością. A pozwoli na opłacenie dzierżawy za ziemię albo kredytu za nią. Opłaca się? Moim skromnym zdaniem opłaca się i to bardzo.