Państwowe Działania Przeciw Agresji

Widzisz niewłaściwe zachowanie?

Zareaguj, zadzwoń po pomoc!

Wytrzymała uciosarka przesuwna kapex ks 88

Co jakiś czas na rynku budowlanym pojawiają się nowe produkty, które zapewnić mają jeszcze szybszą i bardziej precyzyjną pracę. Te narzędzia odznaczają się dużą lekkością oraz są bardziej intuicyjne niż ich starsi poprzednicy. W dzisiejszych czasach wszyscy ci, którzy zajmują się stolarką, z pewnością mogą liczyć na narzędzia zapewniające rezultaty najwyższej jakości.

Wiele zalet uciosarki przesuwnej

uciosarka przesuwna kapex ks 88Już kilka lat temu firma festool wprowadziła na rynek swój innowacyjny produkt, który nie tylko wykonany został zupełnie inaczej niż poprzednie narzędzia, ale także miał gwarantować doskonałe rezultaty. Uciosarka przesuwna kapex ks 88 jest urządzeniem bardzo kompaktowym o niezwykle lekkiej obudowie. Zapewnia również wysoką precyzję wykonania. Wyposażona została w specjalny system szybkiej i łatwej wymiany tarcz, co sprawia, że nie trzeba się męczyć podczas pracy. Idealnie sprawdza się podczas wszelkich prac montażowych. Specjalna prowadnica pozwala na wykonywanie niezwykle precyzyjnych cięć bez konieczności poprawiania. Uciosarka przesuwna umożliwia cięcie desek i paneli, docinania profili wieńcowych podczas budowy dachu, a także przycinania elementów metali nieżelaznych i tworzyw sztucznych. Mobilność zapewnia urządzeniu ergonomiczny uchwyt, zwijany kabel, blokada transportowa i specjalny zacisk. Dzięki temu możemy bez problemu zabrać ze sobą uciosarkę w wybrane miejsce. Praca z tym narzędziem jest także bardzo bezpieczna. Kapex wyposażony został w funkcję monitorowania temperatury i obciążenia. Bezpieczeństwo zwiększa również specjalnie zaprojektowany system odsysający pył powstający podczas pracy. Nie będziemy musieli go wdychać, co ma duże znaczenia dla naszego zdrowia.

Jeśli szukamy funkcjonalnego i precyzyjnego narzędzia, wybierzmy produkt wysokiej jakości. Uciosarka kapex sprawi, że praca będzie dużo łatwiejsza, przyjemniejsza i bardzo precyzyjna. Każdy fachowiec powinien być wyposażony w takie urządzenie.