Państwowe Działania Przeciw Agresji

Widzisz niewłaściwe zachowanie?

Zareaguj, zadzwoń po pomoc!

Doskonałe miejsce na baner w Inowrocławiu

Jadąc ostatnio przez moje miasto coś do mnie dotarło. Przecież w obecnych czasach reklama i docieranie do nowych klientów było podstawą jakiegokolwiek biznesu. Mogłem znacznie podnieść obroty w swojej firmie, jeśli mądrze porozwieszałbym w mieście banery i reklamy.

Korzyści wynikające z rozwieszania banerów w Inowrocławiu

banery InowrocławWpadłem na ten pomysł stojąc w samochodzie na światłach. Wokół mnie czekało wielu innych kierowców – każdy z nich mógłby w tym czasie widzieć mój baner, gdyby wisiał na ścianie jednej z okolicznych kamienic. W pierwszej wolnej chwili zorientowałem się kim jest właściciel kamienicy i zadzwoniłem do niego, by porozmawiać o moim ewentualnym banerze. Zaproponowałem stawkę, na którą mój rozmówca przystał. Teraz pozostało już jedynie poszukać w Inowrocławiu firmy, która zaprojektowała i wydrukowałaby dla mnie odpowiedni baner. Wiedziałem, że nie będzie to trudne – w końcu jakby nie patrzeć, w moim mieście było wiele różnego rodzaju drukarni. Znalazłem satysfakcjonującą mnie ofertę już w pierwszym punkcie, który odwiedziłem. Okazało się, że jest to znacznie tańsze, niż myślałem. Ogólnie jeśli chodziło o banery Inowrocław nie był taki jak inne miasta – bardzo wiele atrakcyjnych powierzchni reklamowych było tu niezagospodarowanych. Uznałem, że jeśli pierwszy baner da jakiś widoczny efekt, zabiorę się za to znacznie poważniej. Nie spodziewałem się, że telefony zaczną się tak szybko. Jeszcze tego samego dnia, w którym zawiesiłem baner zadzwoniło do mnie trzech klientów. To była świetna inwestycja.

Gdy tylko zobaczyłem jak dobrze wpłynęła reklama na moje obroty, od razu zabrałem się za wyszukiwanie kolejnych atrakcyjnych powierzchni. Po rozwieszeniu kolejnych czterech banerów moje obroty jeszcze mocniej skoczyły w górę. Żałowałem, że tak późno się za to zabrałem.