Państwowe Działania Przeciw Agresji

Widzisz niewłaściwe zachowanie?

Zareaguj, zadzwoń po pomoc!

reklama na ołowku

Jakie są rodzaje najlepsze reklamy

Reklama spełnia różnorodne funkcje. Pierwsza to funkcja informacyjna. Konsument na początku musi po prostu wiedzieć o istnieniu danego produktu, sklepu, usługi. 

Najlepsze reklama informuje nas o czymś.

reklama na ołowkuTaką zresztą funkcję pełniła reklama na początku swojej historii. Kolejna funkcja to funkcja nakłaniająca. Jej zadaniem jest skłonienie klienta do zakupu tego właśnie, a nie innego produktu. Kiedy wchodzimy do dowolnego sklepu, przed nami wyrasta prawdziwa ściana z różnorodnymi produktami. Kiedy chcemy na przykład kupić szampon do włosów, to do wyboru mamy dziesiątki, a nawet setki rodzajów. Po jaki w pierwszej kolejności sięgniemy? Ponieważ z reguły nie mamy czasu na skrupulatne przeglądanie etykiet, zapewne sięgniemy po markę, którą znamy z reklamy. Bo po prostu z czymś nam się kojarzy, jest nam znana. Zazwyczaj agencja reklamowa zabiega o to, by owe skojarzenie było pozytywne. Może być zabawne, ciekawe, inspirujące, ale przede wszystkim ma nam się dobrze kojarzyć. Najlepsza reklama w Łodzi nakłaniająca ma nas skłonić do kupna konkretnego produktu, który ma być lepszy niż jego konkurent. Często do zakupu danego produktu nakłaniają nas różnego typu promocje. W ostatecznym rozrachunku wcale nie muszą być dla nas korzystne i tak tanie, ale w momencie zakupu wcale o tym nie myślimy. Kusi nas pozornie niska cena, albo dodatkowe korzyści, jakie spodziewamy się otrzymać.

W przypadku najlepszej reklamy przypominającej chodzi o utwierdzenie klienta w przekonaniu, że wybierając dany produkt, dokonali dobrego zakupu.