Państwowe Działania Przeciw Agresji

Widzisz niewłaściwe zachowanie?

Zareaguj, zadzwoń po pomoc!

rowery miejskie

Rowerem przez zapachy miasta

Podróżując pociągiem do Nowego Jorku z Filadelfii można zapewnić sobie dużo zabawy, a nawet jeśli to trwa tylko kilka godzin, jest tak dużo zwiedzania w Nowym Jorku że naprawdę niesie to ze sobą emocje, które nie mogą być ignorowane. Emocje czuje się, gdy staje się po raz pierwszy na ulicach Nowego Jorku natychmiast twoje zmysły są atakowane dźwiękami i zapachami miasta.

 

rowery miejskieTo nie jest aż tak miłe ale to jest ekscytujące. Bezsporne jest to że podróż z Grand Central Station na drodze do “must see” zabytków może być bardzo ekscytująca, zwłaszcza gdy masz do przejechania przez Central Park. Central Park jest historycznym miejscem ostatniej bitwy rewolucji amerykańskiej i tam jest pełno różnego rodzaju zabytków i mini-parków na terenie parku, który nie może być po prostu przespacerowany. Musisz tam pochodzić kilka razy albo po prostu wypożyczyć rower bo rowery miejskie najlepiej sprawdzą się na tej drodze przez park lub dołączyć do wycieczki rowerowej, aby nie przegapić niczego.
Dla miłośników historycznych, zwiedzanie pomnika czterech bohaterów rewolucji polecamy również wykorzystując do tego rowery elektryczne. Interesujące jest to, że jeden z nich nie ma nazwy lub twarzy, i okazuje się że to pomnik zdrajcy Benedict Arnold. Są też liczne fontanny. Każdy, kto widział filmy wie, że to miejsce jest bardzo znane z tych fontann, ale to z czego się nie zdaje sobie sprawy, to że są one tak duże! One są tak misternie wykonane, że tylko fontanny w wielkich placach Europy mogą z nimi rywalizować. Ogromna liczba ludzi, którzy chodzą na bulwary i pawilony na Central Park potwierdza że są niesamowite. Kolejnym punktem, na którym warto skupić się w Central Park, jest kwestia żywności. Od precli do hot dogów; po prostu można zapewnić sobie wielką gastronomiczną satysfakcję.

Tak więc, jeśli jeżdżąc rowerem przez park poczujesz się głodny, sięgnij po opcję nowojorskich hot dogi w komplecie z wszystkimi dodatkami – pozbędziesz się głodu. Wypożyczenie roweru w Central Parku nie jest drogie, więc nawet jeśli masz dzieci ze sobą, to nie stanowi większego problemu. Poza tym opcja jazdy rowerem może dać Ci możliwość zwiedzania i odkrywania wszystkiego, co trzeba, gdy jest się w Nowym Jorku w Central Park.