Państwowe Działania Przeciw Agresji

Widzisz niewłaściwe zachowanie?

Zareaguj, zadzwoń po pomoc!

Martynka ucieszyła się z filmowania

W tą niedzielę moja córka będzie miała komunię świętą. Martynka już nie może się doczekać tej uroczystości,. Wszystkie dzieci pięknie się przygotowywały. Uczestniczyły w próbach żeby wszystko w kościele ładnie wyglądało. Mój brat, który jest chrzestnym mojej córki zaproponował, że weźmie ze sobą kamerę i będzie córkę nagrywał.

Brat będzie nagrywał moją córkę

wideofilmowanie lublinNic Martynie nie mówiłam żeby się tym nie stresowała i nie kontrolowała swoich min. Chciałam żeby wyglądała naturalnie. Powiedziałam bratu żeby był dyskretny i żeby nie rzucał się w oczy. Spotkaliśmy się już w kościele. Kościół był pięknie przystrojony. Było pełno świeżych kwiatów a każdy był odświętnie ubrany. Moja córka od rana była wesoła i nie spodziewała się wujka z kamerą. Wideofilmowanie lublin jest moim zdaniem bardzo dobrym pomysłem. Ja sama mam kilka takich pamiątek i chętnie do nich wracam. Wiele razy byliśmy z bratem nagrywani przez mojego tatę. Zazwyczaj w trakcie rodzinnych uroczystości. Można się dzięki temu było pośmiać z naszych min czy ubrań. Na prawdę sporo się zmieniło od tamtych czasów. Brat bardzo dyskretnie nagrywał córkę w kościele. Na pewno się nie zorientowała bo dopiero na sali, która była wynajęta na uroczystość rodzinną zobaczyła że wujek ma kamerę. Ucieszyła się i dopytywała się czy miał ją już w kościele i czy ją nagrywał. Wideofilmowanie lublin jest pasja mojego brata i na prawdę bardzo dobrze mu to wychodzi. Nagrywa co roku urodziny mojej córki i uzbierałyśmy już całkiem spora kolekcję filmów.

W ciągu tygodnia postara się wujek wszystko zmontować. Martynka już nie może się doczekać efektu końcowego. Film nie będzie długi. Będzie zawierał najważniejsze momenty. Córka bardzo cieszyła się z rodzinnego spotkania i oczywiście z prezentów, które dostała.